Баба Ніна помітила, що Оля щось часто ходить до друга чоловіка, коли того не було у країні. Вирішила вона розповісти про це Алі, коли той повернувся

 

Баба Ніна помітила, що Оля щось часто ходить до друга чоловіка, коли того не було у країні. Вирішила вона розповісти про це Алі, коли той повернувся

-Чуєш, Алі, ти б був уважніше. Твоя дружина щось зачастила ходити до твого друга Махмуда, — не вгамовувалася сусідка-бабуся. -Чорт забирай, мені со ромно перед другом, баба Ніна: ви ж бачили мою Олю, вона розтовстіла останнім часом – іронічно відповів Алі. Цікавість бабусі Ніни з приводу сусідської сім’ї не давала їй спокою дуже довгий час. Найбільше вона любила Алі. Багато років тому студент з близькосхідної країни зняв у бабусі квартиру. Був він ідеальним мешканцем: у будинку завжди чисто, оренду nлатив день-у-день.

Закінчивши навчання, Алі разом зі своїм другом відкрив мережу закусочних. А потім так полюбив цей район, що купив собі квартиру в тому ж будинку. Потім взяв у дружини місцеву красуню Олю. Чоловік дуже рев нував свою дружину. З часом він зробив так, що коло спілкування Олі знизилося до мінімального. Їй навіть гуляти можна було виходити тільки після отримання згоди від чоловіка. Оля розуміла, що Алі – східний чоловік.

В їх культурі прийнято, що дружина в усьому слухається чоловіка, тому й не перечила. Алі відвідував свою рідну країну кілька разів на рік, і щоразу просив бабу Ніну доглянути за своєю дружиною. А бабуся підходила до «завдання» дуже відповідально. Одного разу Ніна побачила, як Оля йшла до друга Алі, Махмуда, поки той був у себе на батьківщині.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩