Аня мало не сuлою потягла мене в ЗАГС, а те, що я дізнався через 2 місяці, nотрясло мене так сильно, що до сих nір не nриходжу в себе

 

З Анею мене познайомила наша спільна колега. Сказати, що я був без розуму від Ані, не можна. Не знаю, як і чому, але ми почали зустрічатися. Вона мене сильно любила, і я це знав. Напевно, її любов утримала мене поруч з нею, а не мої почуття. Аня була справжньою занудою.

Вона могла б зіпсувати мені весь день своїм зауваженням про те, що моє волосся не так лежить, або я неправильно підібрав одяг в театр. Одного разу Аня попросила повернути торт, який я нам куnив на 14 лютого, через те, що начинки, на її думку, було мало, і вона порахувала, що цей торт-брак. Загалом, Аня вже через рік почала натякати на весілля, а я розумів, що я з нею все життя прожити не зможу.

Так, її зауваження спочатку здавалися мені дитячими і бавили, так, з нею було комфортно іноді, але все одно, як дружину я її не розглядав. Тут Аня принесла мне тест з двома смужками. Я не повірив спочатку, тому що теоретично, цього бути не могло, але тест знаходився в моїх руках.

Я вирішив змиритися з думкою, що мені доведеться провести залишок свого життя поруч із занудою — маніпуляторкою, яка збиралася утримати мене дитиною, а не собою. Через кілька тижнів до нас прийшла новенька, Катя. Вона відразу зачепила мене, якщо чесно, своєю фігурою, а потім ми познайомилися, і я зрозумів, що вона мені цікава не тільки зовні. У нас було баrато спільних тем. Ми могли базікати годинами.

Одного разу я навіть не простежив за годинником і після роботи ми затрималися з нею в кав’ярні аж на 4 години. Тим часом Аня поводилася дуже активно у всіх аспектах цього слова, а її тіло ніяк не змінювалося. Одного разу мені подзвонила Катя І сказала, що нам тер міново потрібно поговорити.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩