Аня довідалася, що чоловік пішов в кафе на зустріч, і вирішила nіти слідом за ним. Але такого там побачити вона точно не очікувала

 

Аня ходила по будинку колами і не знаходила собі місця. Все тому що її чоловік знову поїхав кудись у вихідний день, заздалегідь не повідомивши їй про це. Адже це вже десь вп’яте, Аня ж хвилю ється!

На цей раз чоловік залишив свій телефон вдома, що дозволило Ані туди поглянути і побачити повідомлення від незнайомого номера, в якому говорилося про зустріч в якомусь кафе. Аня вже напридумала собі найгірших сценаріїв, що вона може там побачити, і виїхала за адресою.

Машину чоловіка вона виявила біля того ж самого кафе. Аня з далеку дивилася на вітрини, де побачила чоловіка. Суперзла і роз лючена вона пішла розбиратися. Поруч з чоловіком сиділа якась жінка, сумнівів у неї не було, що це справжня зрада.

Ось тільки вже увійшовши в кафе, вона також побачила поруч з жінкою клітку, в якій сидів кіт, та не простий, а сфінкс — її найулюбленіша порода. Ну, а чоловік, побачивши її лише з похмурим поглядом сказав, що вона зіпсувала сюрприз.

Виявилося, всі ці дні її чоловік ходив на зустрічі з продавцями котів, щоб завести одного до Дня народження Ані, адже вона так їх любить, ось тільки траплялися не найкращі варіанти, ось він і не зміг знайти того самого відразу.

І хоч Аня і була рада, що це не зра да, тепер вона ображається на чоловіка, що той не зміг добре підготувати сюрприз.

Джерело