Антон noкuнув Жінку і пішов до іншої, а дівчuна вuрішuла одружuтu на собі його батька, але найrоловніший сюрприз чекав його в день весілля.

 

Женя була тоді молодою дівчиною, без особистої думки, яка раз у раз, що прогиналася під Антона. Чоловік її кинув, пішов до її кращої подруги, аргументуючи це тим, що: — Вона і молодша за тебе, та взагалі вона краща у всьому тебе. Рита була молодша Жені всього на рік, Антон був упевнений, що в старості, вона точно буде виглядати краще, ніж Женя.

У підсумку план помсти готувався 10 років. Женя стала успішною жінкою, у неї був свій біз нес. Ось, тільки, її мати все чекала, коли її дочка все вийде заміж. Вона думала, що вона за 10 років ніяк не відійде від цього мерзотника Антона.

У свій план Женя присвятила і свою матір. Вона вирішила, що вийде заміж за бідну нещасну людину, яку вона знає давно. Він позбувся, як він говорив бізнесу свого, і дружина його за це і кинула. Як виявився, це був Макар Сергійович, правильно-батько того самого Антона, який був любов’ю всього її життя, який кинув колись її.

Євгенія розробила цілу схему. Вона познайомилася з ним в Інтернеті, він не впізнав в ній ту молоденьку дівчину сина. Своїм рідним Макар Сергійович розповів, що знайшов молоду баrату наречену і що хоче скоріше одружитися з нею. Коли батько показав синові її фотографії, він відразу ж впізнав в них, ту безхребетну Женьку, але тепер ця ефектна жінка, наречена його батька.

Антон попросив батька привести її на вечерю, познайомитися. Євгенія робила вигляд, що не знає парочку. У підсумку так все зайшло, що на очах у Рити, Антон зізнавався в любові Євгенії і просив у неї вибачення. — Прости, я люблю твого батька-Макара Сергійовича. Ти цей не засмучуйся, у нас через три дні весілля.

Моя головна умова, щоб ви привели всіх своїх родичів, знайомих і я приведу своїх. Хочу пишне весілля. Макар Сергійович погодився, адже, він був уже заkоханий в Женьку. У день весілля жінка всіх обдурила, нікого вона не привела. Більш того, вона сама не заявилася на торжество.

Джерело