Антон добре ладнав з моїм сином від першого шлюбу, але відразу після весілля щось пішло не так. А потім я дізналася дещо жа хлuве

 

Свого сина я наро дила дуже рано. Через це, через свою дурість я занадто рано стала матір’ю-одиначкою. Благо, батьки мене прийняли з дитиною. Вони подарували мені можливість отримати освіту і погуляти перед входом у доросле життя. Моєму синові виповниться 15 у вересні, і у мене тільки недавно з’явився залицяльник.

Вірніше, вони у мене були, але я якось не звертала на них уваги і не хотіла травмувати сина, адже для нього було б дуже складно прийняти нову людину в сім’ю… Так ось, коли в моєму житті з’явився Антон, мене відвідало таке відчуття, що він – той самий. Я навіть незабаром йому розповіла про свого Мiшку, і Антон заспокоїв мене, що наявність дитини для нього ніяка не nроблема. Можна сказати, все йшло за моїм планом. Я спочатку боя лася, чи знайдуть вони спільну мову… до весілля все склалося, як ніколи краще, але після щось пішло не так.

Антон з Мішею постійно сва рилися, одного разу Міша мені пред’явив запис на телефоні, де було чітко чутно, як Антон називає Мішу ледарем, і іншими словами в такому роді. Одного разу я захво ріла, та так що мені призначили постільний режим на кілька днів. Хто б міг подумати, що я потім зра дію цій бол ячці….

Тоді мої два джентьмени почали удвох піклуватися про мене, і, можна сказати, спільне горе їх наблизило. Вони почали діяти разом, а я дивилася на них і не могла повірити, що у мене, нарешті, буде повноцінна сім’ю. Свого сина я наро дила дуже рано. Через це, через свою дурість я занадто рано стала матір’ю-одиначкою. Благо, батьки Мене прийняли з дитиною. Вони подарували мені можливість отримати освіту і погуляти перед входом у доросле життя.

Моєму синові виповниться 15 у вересні, і у мене тільки недавно з’явився залицяльник. Вірніше, вони у мене були, але я якось не звертала на них уваги і не хотіла травмувати сина, адже для нього було б дуже складно прийняти нову людину в сім’ю… Так ось, коли в моєму житті з’явився Антон, мене відвідало таке відчуття, що він – той самий. Я навіть незабаром йому розповіла про свого ведмедика, і Антон заспокоїв мене, що наявність дитини для нього ніяка не nроблема.

Можна сказати, все йшло за моїм планом. Я спочатку боя лася, чи знайдуть вони спільну мову… до весілля все склалося, як ніколи краще, але після щось пішло не так. Антон з Мішею постійно сварилися, одного разу Міша мені пред’явив запис на телефоні, де було чітко чутно, як Антон називає Мішу ледарем, і іншими словами в такому роді. Одного разу я захворіла, та так що мені призначили постільний режим на кілька днів.

Хто б міг подумати, що я потім зрадію цій болячці…. Тоді мої два джентьмени почали удвох піклуватися про мене, і, можна сказати, спільне горе їх наблизило. Вони почали діяти разом, а я дивилася на них і не могла повірити, що у мене, нарешті, буде повноцінна сім’ю.

КІНЕЦЬ.