Анастасія була неnривабливою, а сестра Анфіса була красунею. Але їх доля склалася повністю по-різному. Нещодавно Анастасія дізналася від матері, що сестрі nотрібна доnомога.

В одній родині народилися дві протилежності: Анастасія і Анфіса. Настя була старше сестри на 4 роки. Вона була низенькою, з негарною статурою, без будь-якого шарму… Анфіса ж була, навпаки, високою, довговолосою красунею з тонкою талією і з «намальованими» рисами обличчя.

Батьки самі дивувалися, як таке вийшло, що у них народилися такі різні діти. Вони самі вважали Настю некрасивою, але, на щастя, про це вголос не говорили, проте, дівчина відчувала нелюбов батьків до себе і намагалася змиритися з цим. Коли Настя закінчила школу, вона повідомила, що хоче вступити на юридичний, а батьки не збиралися платити за навчання дівчинки, от і влаштували її в магазин перед будинком – продавщицею. Анфіса особливо не захоплювалася навчанням. Єдиною метою її життя було знайти собі багатого мужика.

Батьки не змушували її вчитися, адже думали, що вона з часом сама повернеться до навчання, коли в її голові розвіється туман. Так і пролетів час. Настя розуміла, що з такою роботою вона йде в нікуди, тому незабаром повідомила батькам, що переїжджає в інше місто – зібрала свої речі і поїхала. А її навіть не запитали, у яке місто вона збирається і на що буде жити. У новому місті Настя влаштувалася прибиральницею в нічну зміну.

Вона працювала заради свого світлого майбутнього, адже дівчина з високими балами надійшла в юридичний університет, поки сестра насолоджувалася розпусним життям у рідному місті. Час пролетів швидко, і Анастасія була вже самим популярним і престижним юристом в окрузі. Не так солодко справи йшли у Анфіси. Вона не навчалася,

вела розгульний спосіб життя, і незабаром їй знадобився рехаб. Грошей у батьків на це із зрозумілих причин не було (дочка все витратила на свої заборонені радості життя). Саме тоді батьки Анастасії і згадали про її існування. Побачивши впевнену в собі, самодостатню жінку перед собою, вони впали на коліна і почали просити у дівчини допомоги, а та їм допомогла…

Так, Настя оплатила реабілітацію сестри, купила однокімнатну квартиру батькам ближче до свого дому, а про минуле не згадувала. Чому? Тому що саме завдяки цим людям у Анастасії було те, що було.

Джерело