Я зрозумів, що нам залишається лише один варіант дій, після того, як уже вкотре я прийшов додому rолодним, а вдома нічого не було приготовлено. У той час дружин.

Я зустрів Алісу на вечірці нашого спільного друга. Я одразу зако хався в неї. Вона була справжньою красунею, її волосся завжди було покладене красиво та акуратно. Аліса на той час навчалася в інституті. Ми зустрічалися у мене вдома після пар. Аліса ніколи не залишалася зі мною на ніч.

Вона казала, що її мати дуже строга жінка. Незабаром ми зрозуміли, що дуже любимо одне одного, тому вирішили одружитися. Моя тоді ще дівчина запросила мене до себе додому, щоб познайомити з мамою. Я був приємно вражений охайністю їхнього будинку. Після весілля Аліса переїхала до моєї квартири. То була однокімнатна квартира, але дуже затишна. Головне, що то була моя власна квартира.

Я був радий, що зрештою знайшов своє щастя. Але потім я зрозумів, що дуже помилявся. І я це зрозумів третього дня після весілля. Я повернувся втомлений з роботи, відкрив холодильник, щоб знайти щось їстівне, а в холодильнику нічого не було, а в будинку взагалі не було їжі.

Така сама ситуація була і в наступні дні. Я приходив додому з роботи втомлений і сам готував собі їсти . Аліса вдома взагалі нічого не робила, навіть пилюку не прибирала. Або вона цілими днями сиділа за комп’ютером, або розмовляла телефоном.

Через три тижні моє терпіння урвалось, і я запитав її, чому вона не готує. Моя дружина відповіла, що дуже втомлюється після інституту, тому нічого не робить по дому. Я повернувся з роботи наступного дня після нашої розмови і був дуже здивований. У будинку було чисто та пахло смачною їжею.

Я зрадів і обійняв Алісу. Вона подивилася на мене з подивом і сказала, що її мати була в нас у гостях і прибралася в будинку. Я зібрав речі Аліси, схопив її за руку і посадив у машину. Я відвіз її до будинку її матері. І ось, через три тижні після весілля ми роз лучилися. Я усвідомлюю, що моя теща не може приходити щодня, щоб дбати про нашу сім’ю.

КІНЕЦЬ.