»Вчора вночі ваша дружина з якимсь чоловіком зайшла до квартири. І ви знаєте, в руках у них була nляшка…» – після слів господині, Ігор помчав назад до будuнку

Ігор із Наташею стали дружити ще у старших класах. Весь клас був упевнений, що вони одружаться. Що й сталося. Одружившись, молоді стали жити в орендованій квартирі. До них часто заходили однокласники. Гості поводилися тихо, ввічливо, але все одно велика кількість гостей не тішила господиню квартири, Ольгу Захарівну.

Вона проживала в тому ж під’їзді, і постійно контролювала життя молодят. У лютому передбачалася зустріч випускників. Офіційна частина, звісно, відбувалася у школі. Але однокласники Ігоря та Наташі вирішили скинутися на неофіційну частину та посидіти в кафе.

Організацію посиденьок у кафе (збір коштів, замовлення столиків, меню) взяв він Ігор. Хлопці вже кілька годин веселилися в кафе, коли Ігор раптом послизнувся і впав. Нічого страաного не сталося, але дружина вирішила відвести чоловіка додому. — Ти nродовжуй веселитися, а Ігоря я nроводжу.

Мені все одно вже час йти, — сказав Серьога Рєпін. За годину кафе закрилося, відвідувачів попросили звільнити приміщення. — Піднімемо чоловікові настрій? – запропонував Наталці Вовка Франчук, найкращий друг Ігоря, та продемонстрував непочату пляшку червоного сухого. — Давай, тільки проводимо інших, — відповіла Наталка. Ігор зрадів дружині та другу.

Він уже почав нудьгувати. Проговорили молоді люди мало не до ранку. Наступного дня, виносячи сміття, Ігор зіштовхнувся у під’їзді з господаркою квартири. — Здрастуйте, Ольга Захарівно, — весело привітався молодик. — Доброго дня, Ігорьку, — відповіла жінка, поглядаючи на нього з жа лем і співчуттям, — як справи? Все у вас у родині нормально? — Все добре, Ольго Захарівно! – відповів Ігор.

— А я б, на вашому місці, молодий чоловік, не була б така впевнена. — А детальніше можна? — Запитав Ігор. — Вчора вашу дружину, пізно ввечері проводжав чоловік. Вони разом зайшли до квартири. І ви знаєте, в руках у них була пляшка! — із загадковим виглядом сказала господиня. Ігор кинувся до квартири, зачинив двері і розреготався.

КІНЕЦЬ.