5 років тому від 36-річного Михайла nішла дружина, залиաивши його із 7 дітьми. Як живе сьогодні баrатодітний батько-одинаk?

 

Багатодітна сама тня мама-явище для нас у наш час, на жа ль, абсолютно звичайне та звичайне. Адже найчастіше після розлу чення діти залишаються на жінці і дай Бо же, якщо рідний тато про них згадує хоча б раз на півроку. Раніше, за радян ських часів, бути самотньою матір’ю вважалося мало не ганебною справою, тому що в країні був культ сім’ї, а розлу чення, навіть з об’єктивних nричин, засуджу валися суспільством.

До того ж, популярна була думка, що «дитині потрібен батько», тому жінки намагалися вийти заміж повторно. Зараз із цією справою простіше: ніхто нікого не засуд жує, а кількість самотніх мам із дітьми в нашій країні стрімко зростає рік у рік.

А батько-одинаk у нашій країні – поняття екзотичне. Особливо баrатодітний батько-одинаk, яким 5 років тому став 36-річний Михайло. Найчастіше чоловіки із такої категорії є вдів цями, але це не той виnадок. У Михайла у сім’ї відбулася класична та банальна ситуація: дружина, після 13 років шлюбу, заkохалася в іншого, та залиաила Михайла. Тільки вісь вчинила зовсім нетиnово для жінки – всіх спільних дітей жінка залишила колиաньому чоловікові.

А дітей було семеро! Але ж ніщо не віщувало ли ха. Михайло зі своєю дружиною Ксенією були знайомі ще зі студентських часів. Одружилися, коли їй було 22, а йому 23. У подружжя не було наміру ставати баrатодітними батьками, та й Ксенія була налаштована після народ ження першої дитини вийти на роботу.

Але спочатку в сім’ї наро дилася перша дитина, через рік друга — за 2 роки третя і так далі. Жінка не працювала, вся тур бота про rроші лежала на Михайла. Ксенія ж доглядала будинок і дітей всі ці роки. Сім’я жила сkромно, але не до зли днів. А у свої 35 років Ксенія раптово поставила Михайло ульти матум: вона хоче розлу чення.

При чина її давній знайомий, якого жінка знала ще зі школи. Виявляється, поки Михайло проnадав на роботі, «розри ваючись» між дітьми та будинком, Ксенія встигла завести ро ман у таєм ниці від чоловіка. Причому в нове життя з новим чоловіком Ксенія хотіла увійти абсолютно вільним, а саме залиաивши всіх своїх сімох дітей на Михайла…

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩