«Знаєш, Сергію, я як почув про вашу сварку, то вирішив, що на цей раз діло до розлучення дійде. Та я вважаю, що це добре, адже твоя Таня не дружина, а мрія. Ми ж то з Альоною розлучилися через її ледарство, нічогісінько робити не хотіла. Тільки бігала марафет наводити і витрачала всю мою зарплатню, навіть навіть ті гроші, які я залишав на оплату комуналки. От така жінка як Танюша ідеально мені б підійшла.»

Сергій з Тетяною прожили разом десять років. І от до цього часу обоє стали надто дратівливими по відношенню один до одного. Навіть не можна сформулювати чітку причину цього всього. Напевно, більше не побутовому рівні. Сергій постійно придирався, а потім сам ображався і ігнорував всіх навкруги. Та тривало це все до часу поки чоловік знайшов собі захоплення на стороні. Звичайно, Таня вже не така, яка була десять років тому, не таке гарне тіло, зморшки, мішки під очима від перевтоми. А все це лише через те, що вона віддає себе сім’ї на всі сто відсотків. Так, вона чудово готує, блискуче прибирає, виховує дітей. Та, напевно, Сергієві хотілося чогось більшого, а не просто побутові вміння.

І справа в тому, що він не раз говорив прямо в очі дружині, що їй потрібно виправити і як себе поводити. Говорив, що якось інші дівчата за собою слідкують, регулярно ходять в спортзал і салони краси. Тетяна просто слухала і навіть не мала сил щось відповісти. А коли Сергій прийшов до батьків, то сказав про свої плани:

– У всіх дружини як дружини, а моя тільки вдома сидить і за дітьми сопельки прибирає.

– Сергію, чи ти здурів? Ти такої як Тетянка наша ніде в світі не знайдеш. Нащо тобі ті фіфи? Головне, щоб дім в порядку підтримувала, за тобою і дітьми доглядала. У нас не невістка, а золото просто. Не знаю, коли ти нарешті навчишся її цінувати.

Та Сергію в одне вухо влетіло, а в інше вилетіло. При першій же можливості він нагрубив дружині і наговорив купу неприємностей. Тані нарешті увірвався терпець, вона зібрала всі свої речі і поїхала до матері.

Через декілька днів до чоловіка зателефонував друг і між рядків згадав про сварку.

– Знаєш, Сергію, я як почув про вашу сварку, то вирішив, що на цей раз діло до розлучення дійде. Та я вважаю, що це добре, адже твоя Таня не дружина, а мрія. Ми ж то з Альоною розлучилися через її ледарство, нічогісінько робити не хотіла. Тільки бігала марафет наводити і витрачала всю мою зарплатню, навіть гроші крала, які я залишав на оплату комуналки. От така жінка як Танюша ідеально мені б підійшла.

Цілий вечір Сергій сидів занурений у свої думки. А потім прийшов до висновку, що дійсно кращої супутниці годі й шукати. Тому він негайно зателефонував коханій, попросив у неї вибачення і пообіцяв надалі цінувати все, що вона робить для нього і дітей.

Як виявилось, ситуація з другом була підставною. І зімітувати наміри щодо Тані у друга попросили батьки Сергія.

І ви не повірите, але цей метод став справді дієвим, адже надалі в сім’ї панувала ідилія і ніяких сварок подібного типу вже не траплялося.

КІНЕЦЬ.