Знав би раніше, то нізащо не допустив би цього союзу, а тепер мовчу, щоб не поcварuтuся з донькою. Зятю дуже пощастило одружитися з моєю донькою. Якби не ми, то вони ще й досі тинялиcя б по орендованих квартирах.

У мене завжди були хороші стосунки з моїм тестем. Проте, після того, як я випадково почув що він говорить про мене за моєю спиною, відношення до Олега Семеновича у мене різко змінилося.

Одного разу мене з дружиною тесть запросив на свій День народження. На той момент ми з дружиною були одружені уже чотири роки. Ще з першого дня одруження проживали окремо від батьків. Завдяки тестю та тещі ми придбали квартиру. Дружина доручила мені придбати подарунок, мовляв, чоловік чоловіка краще зрозуміє та знає, що йому потрібно.

Я дуже відповідально віднісся до вибору подарунка, хотілося зробити йому приємно. Знайшов набір шампурів з хороших матеріалів та за доволі великою ціною.

Гості збиралися на сьому вечора, але нам з дружиною вийшло приїхати раніше. Дружина сказала, що зможе допомогти тещі накривати на стіл. Тим більше, що вони давно уже не бачились. Не вистачало деяких продуктів для приготування святкового столу та мене відправили до магазину. По поверненні додому я побачив, що перші гості уже прийшли.Це був брат Олега Семеновича з дружиною. Я заніс покупки на кухню, а коли мив руку, випадково почув, як тесть розмовляє зі своїм братом:

Що там твій зять, знайшов уже нарешті нормальну роботу, чи й далі своїм фрілансом займається? – запитував брат.

– Та ні, хто ж його візьме без досвіду. Йому дуже пощастило одружитися з моєю донькою. Якби не ми, то вони ще й досі тинялися б по орендованих квартирах. Знав би раніше, то нізащо не допустив би цього союзу, а тепер мовчу, щоб не посваритися з донькою.

– Що ти таке кажеш?

Я голосно кашлянув, давши зрозуміти, що я все чув. Олег Семенович швидко перевів тему розмови та удав, що нічого не відбулося. Увесь вечір був зіпсований. Я не став натягувати на свою обличчя посмішку доброзичливості та під приводом поганого самопочуття пішов зі свята. Лише після повернення дружини я розповів їй про те, що сталося. Не розумію, навіщо тестю удавати, ніби він радий мене бачити та все таке, якщо насправді він про мене не надто хорошої думки?

КІНЕЦЬ.