Іра куnила шафу, але так і не змогла розібратися з нею. Ось і покликала » чоловіка на годину», але не він, не вона не знали чим це скінчиться

 

Стара багатоповерхівка була непристосована для широкої коляски Ірини. Кожен раз вона насилу її переносила через вузький під’їзд. На щастя, цього разу не розбудила близнят. Бабусі біля під’їзду уважно дивилися їй у слід і перешіптувалися. Вони намагалися якомога тихіше, але Іра все одно почула.

— Дівка начебто хороша, господиня пристойна, але чоловік її залишив. Чимось все — таки не догодила. – Неповна сім’я-це не добре, — похитала головою друга бабуся. Ірина зітхнула. Вона і сама не хотіла залишитися одна. З Павлом вони чотири роки разом прожили, але він ніколи не хотів дітей. А Іра виnадково заваrітніла.

Він просив її позбутися дитини, постійно на мізки капав. А коли з’ясувалося, що малюків двоє, то і зовсім зник. Іра сподівалася, що після народження дітей він одумається, але він так і не повернувся. Тому доводилося справлятися одній. На щастя, батьки фі нансово дуже підтримували.

Іра ніколи на життя і долю не сkаржилася, але без чоловіка в будинку було непросто. Шафу вона куnила, але ніяк не могла зібрати, тому речі вже тиждень валялися на підлозі. Коли в газеті вона побачила оголошення про послуги «чоловіка на годину», вона вирішила, що це саме те, що потрібно. Зателефонувала.

Вже через півгодини на порозі з’явився чоловік з приємною зовнішністю. Він одразу взявся за справу. З шафою впорався швидко. Діти заnлакали, а на кухні молоко закипіло. Залишивши дітей в ліжечку, Іра поспішила рятувати плиту і молоко. Коли повернулася в спальню, застала милу картину. «Чоловік на годину» грався з дітьми і розмовляв їхньою мовою, а вони відповідали і посміхалися. — А ви з дітьми добре ладнаєте, — посміхнулася дівчина.

— Так, у мене у самого діти … були… Чоловік відвів погляд. Ірі стало ніяково, що вона зачепила болючу тему. Вона запросила чоловіка на чай. Виявилося, що Володимир втратив дружину і дітей через страшну пожежу три роки тому. Ніяк не може змиритися. Після тих одкровень він став часто до Іри заходити. А потім і зовсім залишився назовсім, він став відмінним батьком для близнят.

КІНЕЦЬ.