Жінка так хотіла кращого жuття, що nроrнала коханого заради заможного колишнього. А в підсумку залишилася біля розбuтоrо кopuта.

Так склалося, що Богдан уже давно був непотрібним у своїй сім’ї. Марина давно зневажала його, обзивала, говорила неприємні речі. А зараз і взагалі вирішила викинути його на вулицю, як бездомного пса.

Тепер чоловік взагалі не знає, куди податися, адже нещодавно втратив улюблену роботу. Життя ніби розділилося на до і після.

Марина ж спочатку розізлилась на безробіття, потім просто зустріла колишнього кавалера і це було останньою краплею. Микола був одногрупником пари, а жінка навіть повірити не могла, що обрала не того. У Колі тепер автомобіль, квартира, вишукані вбрання. А крім того ще й красуня-дружина, яка ніжно обіймала обранця і видно, що очі горіли коханням.

Тож, як ви можете зрозуміти, Марина і чоловіка прогнала, і з Миколою нічого не склалося. Він відверто проігнорував її залицяння і пішов з дружиною в дорогий ресторан. Часто так в житті буває, що зазіхаєш на щось недосяжне, а залишаєшся біля розбитого корита.

Ніхто не сумнівається, що у Богдана обов’язково все буде чудово. Він талановитий і взагалі прекрасна людина. А таким особам рано чи пізно усміхається удача.

КІНЕЦЬ.