Зателефонувала незнайомка і сказала, що дружuна 3раджує мене. Я nослав найкращого друrа слідкувати за нею, і ось що з’ясувалося наnрикінці.

 

Ми з Мариною одружилися чотири роки тому. Із самого початку все у наших відносинах було ідеальним. Ми практично не лаялися і завжди жили в ідилії. Марина любить подорожувати, і ми регулярно їздимо у відпустку в нові місця. У мене є дворічна чудова дочка.

Всі знайомі завжди заздрили нам через те, що в нас усе так добре склалося у житті. Так вийшло, що, коли нар одилася наша донька, ми вирішили, що я доглядатиму її. Бо ж моя дружина заробляла більше. Кілька днів тому мені зателефонувала жінка і стверджувала, що моя дружина мені зраджує.

Я не впізнав жінку і, звісно, не повірив їй. Вона говорила, що Марина близько спілкується зі співробітником їхньої фірми. Вона часто буває в нього вдома, а недавно навіть купила машину. А потім ця жінка дала адресу цього чоловіка та номери машини.

Я не став слухати далі і просто повісив трубку. Подумав, що просто якась жінка заздрить нам і хоче зруйнувати наші стосунки. Я намагався не думати про цей дзвінок. Тим більше, що моя дружина поводилася як завжди.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩