Зателефонувала незнайомка і сказала, що дружuна 3раджує мене. Я nослав найкращого друrа слідкувати за нею, і ось що з’ясувалося наnрикінці.

 

Ми з Мариною одружилися чотири роки тому. Із самого початку все у наших відносинах було ідеальним. Ми практично не лаялися і завжди жили в ідилії. Марина любить подорожувати, і ми регулярно їздимо у відпустку в нові місця. У мене є дворічна чудова дочка.

Всі знайомі завжди заздрили нам через те, що в нас усе так добре склалося у житті. Так вийшло, що, коли нар одилася наша донька, ми вирішили, що я доглядатиму її. Бо ж моя дружина заробляла більше. Кілька днів тому мені зателефонувала жінка і стверджувала, що моя дружина мені зраджує.

Я не впізнав жінку і, звісно, не повірив їй. Вона говорила, що Марина близько спілкується зі співробітником їхньої фірми. Вона часто буває в нього вдома, а недавно навіть купила машину. А потім ця жінка дала адресу цього чоловіка та номери машини.

Я не став слухати далі і просто повісив трубку. Подумав, що просто якась жінка заздрить нам і хоче зруйнувати наші стосунки. Я намагався не думати про цей дзвінок. Тим більше, що моя дружина поводилася як завжди.

Але останнім часом мене хвилювало питання – куди вона витрачає свої гроші? Я хотів поїхати за цією адресою, але ніяк не наважувався. Наступного ранку я вирішив розповісти все своєму найкращому другу. Він запропонував простежити сам за моєю дружиною. Того ж вечора, коли моя дружина затримувалася на роботі, я отримав фотографії від свого друга. Було кілька знімків, де Марина стояла поряд із якимсь чоловіком.

А на іншому знімку була — та сама машина. Коли вона повернулася додому, я їй нічого не сказав. Не знаю, як вчинити у цій ситуації. Адже зараз я матеріально залежу від своєї дружини. Та й видно, що вона любить нашу дочку. Не хочу руйнувати сім’ю, але вдавати, що нічого не знаю — теж складно.

КІНЕЦЬ.