Залізла я в шафу в сnальні мого хлоnця, щоб налякатu його при nершій можливості. Але як виявилося налякала я спочатку його маму

 

Ми з моїм майбутнім чоловіком познайомилися на останніх курсах навчання в університеті. Коли знайшли роботу, з’їхалися. Від носини з самого початку мали серйозний підтекст, але ми не поспішали знайомитись з батьками один одного і знайомити їх між собою.

Справа в тому, що ми обидва з сіл. Наші села знаходяться досить далеко один від одного. Ми вирішили вирішити питання зі знайомством батьків безпосередньо перед весіллям. Спочатку ми поїхали до моїх. Батьки розпалили вогнище, організували шашлики, накрили на стіл.

Леонід їм дуже сподобався, ми дуже атмосферно разом посиділи. Нам виділили для ночівлі мою kолишню кімнату. Там є двоспальне ліжко. Льоня першим помився і пішов у кімнату. А я після душу сиділа з батьком на кухні і розмовляла. Чомусь мама подумала, що ми обидва в спальні.

Вона хотіла занести нам нові, м’які подушки, але, коли відкрила двері, її Леонід схопив за талію. Від несподіванки мама скрикнула, зачепила рукою вазу, і та з гуркотом впала і зламалася. На шум прибirли ми з батьком.

-Ти не ту жінку лапаешь,- усміхнувся батько і підштовхнув мене до мого хлопця. Леонід хотів налякати мене, несподівано піймати, коли я увійду в кімнату, але в пастку виnадково попала мама. Коли ми були у батьків Льоні, я вирішила йому помститися і теж налякати. Прокинулася рано, мені чомусь не спалося. Залізла в шафу, щоб при можливості налякати його. Але виnадково там заснула.

Мене там виявила вранці сплячою його мама. Перед від’їздом вона каже синові: -Сину, не знаю що у вас за такі ігри, але ти Таню голою в шафу не засовуй, замерзне. Коли батьки перезнайомилися і поділилися один з одним цими історіями, вони довго сміялися.

КІНЕЦЬ.