Залишилися з чоловіком на день у свекрухи, а вранці я nобачила її в такому виrляді, що не знала куди nодіти себе, щоб не червонітu від сорому.

 

Залишилися з чоловіком на день у свекрухи, а вранці я побачила її в такому вигляді, що не знала куди подіти себе, щоб не червоніти від сорому.

Вперше, коли я ледве з сорому не згоріла перед свекрухою, було тоді, коли ми з чоловіком повернулися з весільної подорожі. Ми вирішили на один день залишитись у моєї свекрухи. Хочу одразу сказати, що моя свекруха не така, як її звикли описувати усі жінки.

Вона в мене сучасна, не лізе в наші з чоловіком стосунки, не набридає своїми вченнями. Мені у цьому плані з нею пощастило. Увечері вона зустріла нас у домашній сукні, ми посиділи, трохи випили.

Вона постелила нам із чоловіком у залі, сама пішла спати до кімнати. А ось на ранок я готова була просто не розплющувати очі, щоб цього не бачити. Свекруха будила нас у спідній білизні. Вона так і була в трусах та майці. У мене очі були як 5 копійок, а ось чоловік відреагував спокійно, ніби для нього бачити мати в такому вигляді — норма.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩