Юра вирішив перевірити історію браузера своєї нареченої, і в якому ж він був подиві, коли він побачив, запити в її пошукачі. Один запит ніяк не виходив із rолови Юри

Андрієві було лише 8 років, коли його мамі стало поrано, і йому тоді сказали, що маму мають забрати до ліkарні. Незважаючи на те, що його батьки були у розлу ченні, все одно, тато Андрія, Юра, брав активну участь у справі його виховання, щоб від розлучення у дитини не було сильного стресу, та й вони були сильно прив’язані один до одного.

Юра жив зі своєю коханою, збирався одружитися з нею, і ось, вона практично нічим не займалася, останнім часом тільки й робила, що готувалася до весілля. Андрій сидів і робив домашню роботу з математики, там у нього виникли складнощі, тому вирішив звернутися до своєї мачухи за допомогою, щоб та допомогла із завданням.

У відповідь на прохання, Олена сказала, що їй ніколи возитися з його завданням, вона готується до весілля, вона ще не обрала колір для педикюру. Хлопчик нічого не сказав, пішов у свою кімнату, щоб не заважати тітці Олені. Найцікавіше, що наречена Юри поводилася дуже добре з дитиною, вона строїла з себе дбайливу маму, добре ставилася до хлопчика, за відсутності тата Андрія, Олена взагалі не звертала на нього жодної уваги.

І ось, увечері, Юра прийшов втомлений додому, йому потрібно було ще щось зробити по роботі, але на жаль, його ноутбук зламався, і він вирішив скористатися ноутбуком нареченої.

Чоловік чомусь вирішив перевірити історію браузера нареченої, і в якому ж здивуванні він був, коли побачив, що в пошуковій машині був запит «у який інтер нат можна зда ти дитину» і ще багато чого в такому роді. Юра закрив ноут , одразу ж пішов і все розповів Олені. Вона почала обурюватися тим, що він без її дозволу поліз у її особистий простір.

Юра одразу ж сказав, що весілля не буде, щоб вона збирала речі та провалювала. Син запитав, чому ж він не одружується з тіткою Оленою, на що Юра відповів, що вона не гідна перебувати поряд з ними.

КІНЕЦЬ.