Юра мріяв nро ідеальну дружuну, але колu він знайшов її все вuявuлося інакше і його жuття було nовністю 3руйноване.

 

У мене є хороший знайомий на ім’я Юра. Він довго не одружувався. Все, що він робив – це дивився на дружин своїх друзів, і помічав недоліки кожної. Так йшли роки, а претензії до дівчат і вимоги до потенційної дружини тільки зростали. У підсумку, був створений такий список: «Дівчина повинна бути без шкідливих звичок.

Кожен раз, коли я буду приходити або дзвонити – вона повинна бути рада. Зі своїми друзями і подругами без мене спілкуватися їй заборонено. «Просто друзів» серед чоловіків бути не може.

Приховувати від мене що-небудь-злочин. Плюс-вона повинна бути щаслива, що я з нею». Ми тільки сміялися над ним, адже йому було вже 43, а він все підбирав. Але йому вдалося. І він підібрав. Звали її Лілією. А що сталося після цього? Юрій дуже швидко втомився від ідеальної дружини.

Вона стала для нього просто зручною, а ставлення було споживчим. Юра так і заявив одного разу: «мені з нею нудно». А далі почалися веселощі: постійні сварkи і сkандали, адже Лілія почала вимагати від чоловіка того ж. Ось цього Юра не передбачав. У якийсь момент Юра зміг вселити Лілії думку: «те, що дозволено Юпітеру, не дозволено Бику».

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩