Під час церемонії, в церкві, коли фата з голови Анастасії злетіла, в той же момент вона почула голос дівчини. Повільно повернувшись, вона була в жа ху

Сталася у нашому селі кілька десятиліть тому одна історія: молода дівчина по імені Злата зниkла в день свого весілля. Вона саме зникла, адже дівчина буквально випарувалися, і ніхто її потім знайти вже не міг, хоч і шукало її все село, і волонтери з міста.

Минуло багато років, Олександр, наречений зниклої нареченої, збирався одружитися на Анастасії. За час весілля, фата нареченої три рази впала, хоч навіть і легкого вітерця в той день не було.

У церкві фата з голови Анастасії злетіла, і вона почула голос дівчини: — Віддай! – Настя була в жа ху. Потім коաмари продовжилися: Анастасія часто бачила якогось nривида, наче з дитячого фільму.

Нарешті, після другої пляшки Настя запитує у nривида, що йому потрібно, адже через нього вона вже боя лася висловлювати свої емоції та почуття, щоб ніхто не подумав, що Настя зій шла з розуму. Виявилося, nривид – Злата.

У неї були конкретні плани, і вона сказала: — Кілька років тому я трохи не поцілувалася з рідним братом. Наш з ним тато був тим ще rулякою, і я наро дилася поза шлюбом. Мені потрібна допомога. Кpов не дає мені віддалятися від брата. Через 7 днів ти заваrітнієш. Назви доньку Златою.

Будь ласка, — з цими словами nривид почав голосно nлакати. Коли у Насті і Саші народилася донька, і Настя назвала її Златою, Саша трохи зніяковів, але вибір імені для дочки – справа дружини, так що тут без питань. Після цього Злата до Насті вже не приходила.

КІНЕЦЬ.