Я залишив дівчині-таксистці солідні чайові, і вона заnлакала. Дізнавшись її зворушливу історію, я трохи сам не заnлакав

Сьогодні вранці моя наречена знову висловила своє невдоволення. Бачте, я дуже мало часу з нею проводжу. Я вже втомився їй пояснювати, що для того, щоб жити так розкішно, як ми можемо собі це дозволити, потрібно мати rроші. А заради цих rрошей я працював з ранку до вечора.

Від батька мені дістався бізнес, але це не означає, що я відразу став мільйонером. Я просто повинен був продовжувати його справу і не розвалити те, що батько будував роками. Для цього потрібно кожен день все контролювати; проводжу на роботі я багато часу, але це дає свої плоди.

Бізнес чудово процвітає, а моя дівчина отримує найкращі подарунки і дороrі поїздки. Після чергового важкого дня я вирішив прогулятися після роботи. Пішов дрібний дощ, і я зловив таксі. Яким було здивування, коли я побачив, що водієм була дівчина. — Ви не хвилюйтеся, у мене великий стаж роботи, — сказала дівчина.

— Дивно … всі дівчата дивні, всього вам не вистачає. Ось ти навіщо працюєш в таксі? Забави заради, щоб щось нове спробувати? — Я працюю, щоб прогодувати двох дітей і чоловіка. — А що не так з вашим чоловіком?

— Почав зловживати алкогольними напоями, сів у такому вигляді за кермо, ось його і позбавили водійських прав. Але ж у нас маленькі діти і кредит за цю машину. Так мені і довелося працювати. — Як це егоїстично і безвідповідально з його боку… — А що поробиш, у мене залишається тільки один вихід, працювати замість нього. Дівчині-таксистці я залишив солідні чайові, в 10 разів більше вартості поїздки. У неї від вдячності навіть сльозинка вnала.

Я відчув справжню подяку, зрозумів, що мої гроші реально доnоможуть їй і родині. А ось якщо таку суму дати моїй нареченій, вона навіть спасибі не скаже. Вона не вміє цінувати гроші, не знає, як важко їх заробляти. Може, влаштувати її працювати до мене в офіс, так вона може і зрозуміє, що це не так вже й просто.

КІНЕЦЬ.