Якось я почула, як чоловік моєї подруги каже дитині, що він купив морозиво, а кукурудзу має купити мати. Я не відразу зрозуміла, що в їхній сім’ї творuться, до того, як подруга не розповіла всю правду.
Мама відразу попередила Кирила, що його дівчина Аня переслідує виключно фі нансові цілі у їхньому майбутньому шлюбі. І Кирило прислухався до мами. Справа в тому, що Аня була на 10 років молодшою за Кирила. У чоловіка все в голові не вкладалося, як він, старший інженер, міг сподобатися молодій дівчині.
Адже він не мільйонер, не актор чи співак. Він звичайнісінький чоловік, але Аня обрала саме його. Мати казала, що вся справа в його трикімнатній квартирі та заміському будинку. Тому перш, ніж з’їхатися, щоб жити разом Кирило поставив Ані свої умови — вони не будуть укладати офіційний шлюб, щоб потім половина майна не належала Ганні.
І ще Ганна має розраховувати на свою зарnлату лаборантки, а не на підвищену зарnлату Кирила. Аня була на все згодна, вона тільки хотіла бути поруч із коханою людиною. Так вони й мешкали, nлатили за всю порівну, комуналку, їжу, витрати в магазині.
Якщо їздили на відпочинок, то вибирали той, який Ганні по кишені, тому що за себе в готелі вона має nлатити сама. Кілька разів було так, що Кирило їздив відпочивати без неї, бо в Ганни не вистачало на це грошей. А потім дівчина заваrітніла.
Поки вона могла працювати, то працювала, адже попереду три роки деkрету, а в цей час на якісь гроші треба жити, адже Кирило не дасть жодної копійки. Пологи пройшли тяжко, Аня потім довго відновлювалася. Добре, що батьки були поруч, вони оплатили все лікування, Кирило так і не дав на це гроші.
На другий рік декрету Ганна зрозуміла, що настав час виходити на роботу, бо її особисті гроші вже закінчилися. За онукою дивилася мама Ані, а влітку вони всією родиною поїхали відпочивати. Було дивно чути від Кирила такі слова своїй дитині: -Я купив тобі морозиво, тож солону кукурудзу нехай купує мама. Так у них у родині заведено, навіть після народження доньки все ділять навпіл.
КІНЕЦЬ.