Якось сnівробітники rотелю вurаняли літньоrо чоловіка, який був у nоношеній куртці, nотертuх черевиках. Але коли дізналися кuм він є, дуже nошkодувалu про вчuнок.

 

Готель Елеон розташовувався в центральній частині міста і був шикарною, чотириповерховою будівлею. Внутрішнє оздоблення вражало уяву навіть людини, що представляє всі можливості архітектури та дизайну. Мабуть, інтер’єр був гідний королівської персони.

В основному був виконаний у стилі рококо, але дивовижним у готелі було те, що цім все не обмежувалося. Архітектор і дизайнер подбали заздалегідь, щоб бажання найрізноманітніших клієнтів могли знайти задоволення.

На верхніх поверхах були номери і в менш химерних стилях. Якось у цей готель заглянув літній чоловік. Люди так часто кажуть, що зовнішність нічого не говорить про людину, що мимоволі ігнорують ту обставину, що вона таки говорить, до того ж досить баrато. Чоловік був у поношеній куртці, потертих черевиках, разом зі старою валізкою.

Адміністратор глянув на нього зверхньо, в його очах виразно виднілася гидливість і зневага. -Доброго дня, можу я зняти у вас номер? -Ви помилилися закладом, гуртожиток для незаможних знаходиться не тут. -Вибачте, але ви, здається, мене не зрозуміли, я хочу зняти номер тут.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩