Якось ми зі співробітником пили каву, як раптом надійшов виклик від диспетчера про те, що у парку неподалік дівчина знайшла дитину

 

Я третій рік працюю у nоліції. Якось ми зі співробітником пили каву, як раптом надійшов виклик від диспетчера про те, що у парку неподалік дівчина знайшла дитину. Ми одразу вирушили на місце події. Там на нас уже чекала дівчина, в руках якої було немовля, а двоє, чоловік і жінка підшофе, всіляко намагалися вирвати з її рук дитину.

— Ось нарешті приїхала поліція! — Зраділа жінка і попрямувала в наш бік. – Ця дівка не хоче повертати нам дитину! Хто вона така, щоб підходити та нести її? Наха бниця! Ситуація вийшла цікавою.

І поки я намагався заспокоїти жінку, мій товариш поговорив із дівчиною. Вона тримала дитину на руках і гойдала, щоб заспокоїти. – Не повертайте дівчинку цим людям! Я знайшла її одну на лавці. А вони ходили до магазину за випивкою.

Подивіться на них. Біля малечі собаки вже бігали. Тому я одразу зателефонувала до поліції. Потім вони повернулися, хотіли забрати в мене дитину та кудись із нею йти.

Благаю вас, не давайте їм дівчинку. Вони на ногах не тримаються. Як таких людей можна назвати батьками? Чоловік із жінкою в цей час влаштували сkандал.

Вони ніяк не могли зрозуміти, чому це їм не повертають дитину. — Ми пішли в магазин, дитина на той час спокійно спала! Що з нею могло статися? Я неодноразово так робила, і нічого! — буянила жінка.

Потім вона почала нацьковувати на нас чоловіка, але той був п’яний, і нічого не розумів. Про повернення дитини батькам не могло бути й мови. Але нам треба було щось робити. Був пізній вечір, субота.

Соціальні служби не працювали. З чоловіком та жінкою і так все було ясно. Їхня дорога лежала у заклад, де б їх привели до тями. Але дитину туди везти не можна було.

Тоді я вирішив узяти все у свої руки. Дівчину, що знайшла немовля, ми попросили проїхати з нами у відділення, щоб написати заяву про те, що вона бачила. Я попросив її взяти дитину на вихідні до себе. Принаймні до вирішення ситуації. У понеділок хтось із представників соціальної служби приїде та забере дівчинку.

Дівчина спочатку відмовилася, а згодом погодилася. Їй була небайдужа доля дитини. Незабаром ще один автомобіль забрав чоловіка та жінку у відділення.

Ми зі співробітником відвезли дівчину з немовлям додому. Справа дівчинки на тому скінчилась. Батькам її не повернули. А ось моя історія з дівчиною, яка знайшла це немовля, з того часу почалася. Я вирішив запросити її на побачення. З того часу ми разом.

КІНЕЦЬ.