Якось, коли я пішла забрати дuтuну чоловіка від першого шлюбу, а свекруха у цей час розмовляла зі своєю дочкою. Я забрала дитину. Вона по дорозі мені розповіла, що телефоном свекруха rоворила про мене.

Після одруження чоловік ще півроку не наважувався познайомити мене зі своєю мамою. Я була його другою дружиною і, напевно, минулий досвід його насторожував. Але ж не познайомити взагалі було неможливо? Прийшли ми до нього і свекруха почала докладно розпитувати, хто я, та звідки, де працюю, де ми живемо.

Особливо докладно цікавилася місцем нашого проживання. Мені це набридло і я вирішила запитати, чи не збирається найдорожча свекруха до нас переїхати. Язик мій ворог мій! Коротше, ми залишилися дуже незадоволені одна однією. Але я не переживала з цього приводу – хто знає, коли ми ще з нею побачимось.

Побачилися ми з нею за кілька місяців. Так вийшло, що мені треба було забрати у неї дочку чоловіка від першого шлюбу – Юлю. А зайшла в будинок і побачила, що Юля сидить похмуріше хмари, а свекруха бовтає по телефону, як виявилося, зі своєю дочкою. Вона, не вибираючи виразів, говорила про матір Юлі.

Я не стала чекати, поки їх обговорення закінчаться, взяла Юлю за руку — і ми пішли. Дорогою я намагалася підбадьорити дівчинку і порадила не звертати уваги на слова бабусі, бо та поводилася неправильно. І тут Юлька розповіла, що до мого приходу темою обговорення була я. А саме, свекруха скар жилася дочці, що я нікудишна дружина, що чоловік у мене вічно негодований, тому і ходить до неї щодня.

І гроші я його всі на вітер кидаю і ще щось, я вже не пам’ятаю. Хоч я й радила Юльці не зважати на слова бабусі, але сама дуже розсердилася, адже це все було неправдою. Я й досі не знаю скільки отримує мій чоловік, гроші ж на його картку лягають. І я готую регулярно. Прийшовши додому, я влаштувала скандал, зажадавши від чоловіка ніколи більше в матері не обідати.

Через три дні свекруха, стурбована тим, що синочок три дні ходить негодований, сама до нас заявилася . Саме тоді, коли ми вечеряли. Побачивши накритий стіл, свекруха дуже здивувалася. Я не стала мовчати, висловила свою образу. Свекруха все заперечувала, казала, що нас із нею спеціально хочуть посварити. Не знаю. Принаймні з того часу вона дуже обачна зі мною.

КІНЕЦЬ.