Як тільки Свєта з чоловіком переїхали в нову квартиру, у свекрухи в голові з’явилася «геніальна» ідея, але такого повороту вона не очікувала

 

Після заміжжя Світлана жила в будинку чоловіка. Через деякий час вони накопичили грошей і зняли квартиру, переїхали в своє нове житло. Свекруха жила тепер окремо. Вона тулилася в комуналці. Це була велика квартира з п’ятьма кімнатами для різних людей. Все інше Було для загального вживання. Через кілька місяців вона подзвонила Свєті і попросила допомоги. Свекруха розповіла про ситуацію, яка сталася з нею нещодавно. Чоловіка не було вдома, і вона вирішила поділитися з нареченою. Наступного ранку вона прийшла в гості до Свєти. Вони сіли за стіл, світла налила чаю і пригостила смачним пирогом. Свекруха почала розповідь про її життя в комуналці. Жителі в основному були чоловіки, і вони випивали кожен день. Там у неї не було спокою.

Всю ніч вона чує різні звуки і не може заснути. Так було протягом одного місяця. Вона почала плакати, щоб викликати співчуття Свєти. Так як у них була велика квартира і місць вистачило б усім, свекруха попросила залишитися у них. У Свєти було гарне виховання-і вона поважала дорослих. Але нічого не відповіла свекрухи. Свекруха поплакала ще кілька хвилин і пішла. По її обличчю було видно, що вона ображена на наречену. Чоловік незабаром дізнався про це і звинуватив її в тому, що його мама через неї страждає.

Світлана ще не знала, якою людиною була її свекруха. Вона хотіла і дочку свою привести, але не хотіла розуміти, що Свєта недавно вийшла заміж і їй потрібен час, щоб пристосуватися до чоловіка. Їй буде важко, якщо свекруха з донькою оселяться у них. Можливо, у неї була мета зруйнувати цю сім’ю. Свєта створила своє маленьке гніздечко і впускати когось ще вона не хотіла. Сім років свекруха шукала квартиру, але все безрезультатно. Вона переглянула всі варіанти, але нічого зручного не знаходила. Якби Світлана дозволила залишитися, то вона б цілих сім років жила з ними.

ПОДЕЛИТЬСЯ

Джерело