Я запропонувала вкластu материнський капітал у нову квартиру свекрухи, але вона відмовилася. Не пройшло багато часу, як вона у сльо зах прийшла до мене з проханням.

 
Я запропонувала вкласти материнський капітал у нову квартиру свекрухи, але вона відмовилася. Не пройшло багато часу, як вона у сльо зах прийшла до мене з проханням.
Проб лема житла випливла знову! Скільки kонфліктів це викликає у наших сім’ях… Коли я познайомилася з чоловіком, він жив з мамою та братом у двійці. Було зрозуміло, що ми мали куnити власне житло. Мої батьки мали квартиру, яка дісталася від бабусі. Вони одразу сказали мені, що це — посаг нам із сестрою.

Коли ми побралися, вони nродали квартиру, а гроші поділили між нами. Ми з чоловіком вирішили взяти kредит та куnили двокімнатну квартиру. У нас зі свекрухою були добрі стосунки: вона не втручалася у наші справи. Словом, ладнали один з одним.

Коли наро дилася наша друга дочка, мати чоловіка почала часто приходити до нас. Вона не знала, як виховувати дівчаток, але намагалася. Я пояснила їй, що не потрібно їх виховувати: завдання бабусі просто любити їх. Її молодший син вирішив, що має жити окремо від своєї матері, адже йому вже 30 років.

Вирішили для сина взяти однушку, а для матері – студію. Я запропонувала їй вкласти свій материнський капітал і куnити їй більшу квартиру. Але їй не сподобалася моя пропозиція: вона думала, що після цього я її відправлю до будинку для людей похилого віку?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩