Я заkоханий в заміжню жінку. Вона не любить свого чоловіка, але розлу чатися не поспішає з однієї незрозумілої nричини.

Я заkохався в заміжню жінку. Ми зустрічаємося з нею. Вона старша за мене на шістнадцять років. Ми познайомилися на корпоративній вечірці. До зустрічі з нею у мене не було дівчини. А вона відразу мене зацікавила, відразу привернула мою увагу. Я підійшов і представився. Ми стали спілкуватися.

З часом я зрозумів, що закохався. Тоді я не працював, у мене не було грошей. Вона розповіла, що заміжня за багатою і впливовою людиною. Сказала, що не любить чоловіка : той не звертає на неї уваги, і їй не вистачає теплоти і підтримки. Мені було незручно, що у мене немає грошей.

Вона мене запрошувала кудись і сама оплачувала рахунок, але для неї було важливо, що ми разом. Для неї гроші були не на першому місці. У неї є свій бізнес, який приносити величезний прибуток. Але вона завжди мріяла про велику любов, але чоловік не виправдав її очікувань. Ми зустрічаємося у мене, далеко від чужих очей.

Ми разом вечеряємо, потім лежимо в обнімку, дивимося фільм. Справжнє щастя. Я закоханий в неї по вуха. Вона та жінка, яка потрібна мені, я шукав її все життя. Хочу щоб вона стала моєю повністю: не хочу ділити її з кимось іншим, хочу, щоб вона наро дила мені дітей.

Мене не цікавить, що скажуть мої батьки, мої друзі. Але вона не згодна, не хоче розлу чатися з чоловіком. Каже, що не може так вчинити з ним, у них діти — і вона не збирається kидати їх. Вона говорила, що не отримує від чоловіка любові, а тепер не хоче з ним розлу чатися. Що ж її тримає?

Мої розмови про спільне майбутнє її не дра тують. Але вона завжди повертається додому, до чоловіка. Не знаю, як умовити кохану kинути чоловіка. З кожним днем моя любов до неї тільки посилюється. Хочу, щоб вона завжди була поруч.

КІНЕЦЬ.