Я з дитинства мріяв про власну дачу. Подорослішавши, я куnив її, але тут, звідки не візьмися, з’явилася теща, яка вирішила претендувати на будuнок

Побачивши одного разу дачу друга мого батька, я вирішив, що у мене теж повинна бути така дача. Я мріяв, що я куплю будиночок, побудую лазню, зберу там всіх друзів і буду радіти життю на своїй дачі. Ось, коли мені виповнилося 35, я виконав свою мрію – купив будиночок біля ставка. Це був мій індивідуальний рай на землі.

Спочатку я кожен день після роботи їздив на дачу. Намагався швидше її упорядкувати, щоб нарешті зібрати там друзів. Так тривало до тих пір, поки з іншого міста до нас не приїхала моя теща.

Коли вона до нас приїжджала, зупинялася в нашому будинку. Але цього разу було по-іншому: дружина запропонувала їй пожити на Новій Дачі, щоб не тіснитися в маленькій квартирці. Характер моєї тещі не цукор, так що я був тільки за, щоб вона залишилася на дачі, а не вдома.

Так я кожен день після роботи відвозив її на дачу. Я щиро радів, що мені не доводиться щовечора терnіти її присутність у своєму будинку. До того ж, дружина мене заспокоїла, сказавши, що її мама до нас приїхала всього на тиждень. Через тиждень дві жінки піднесли мені подарунок.

Теща вирішила залишитися ще на 2 тижні, так як її дочка не встигла насолодитися мамою через її перебування на дачі. Натомість вона обіцяла посадити всякі кущики і квіточки в знак подяки. Я був не в захваті від цього рішення, але у мене і вибору особливого не було. Чи не виrаняти ж мати своєї дружини на вулицю?

Кожен день я як зазвичай після роботи возив тещу на дачу. Всю дорогу вона мотала мені нер ви. Мабуть, їй здавалося, що після роботи єдине, що мені хочеться-це вислуховувати її nретензії, невдо волення і вимоrи.

Через це поrіршилися мої стосунки з дружиною і навіть з дітьми. Мої нерви були на межі, і я не міг контролювати себе. Нарешті, настав мій час, теща повинна була виїхати до себе в цей день. Я повітряною ходою з посмішкою по вуха підійшов до дружини і з радістю повідомив, що 2 тижні пройшли, тещі пора повертатися до себе, але виявилося, у дружини був ще 1 сюрприз напоготові.

Теща вирішила продати свій будинок і переїхати до нас на дачу. Дружина прекрасно знала, як я мріяв про свою дачу. Я збирав на цю ділянку роками, а теща навіть не запитала мого дозволу, щоб заселятися.

Ми добре так посва рилися з дружиною. Я не знаю, як бути в такій ситуації. Недовго думаючи, я зрозумів: у мене є два варіанти: переконати тещу продавати свій будинок або ж виrнати дружину з її матір’ю з очей геть.

КІНЕЦЬ.