Я вже кілька років живу окремо від батьків, мені дісталася від бабусі невелика квартирка у центрі міста, якось ідучи з роботи, я помітила свого батька із жінкою, вирішила жартома простежити за ними, було цікаво хто ця жінка, але те, що це його коханка, я навіть не подумала

 

Випадково дізналася, що батько має жінку на сторні. Тепер боюся, що про це дізнається мама. Я вже кілька років живу окремо від батьків. Мені дісталася від бабусі невелика квартирка у центрі міста.

Якось ідучи з роботи, я помітила свого батька із жінкою. Вирішила жартома простежити за ними. Було цікаво хто ця жінка, але те, що це його коханка, я навіть не подумала.

Спочатку тато у квітковому магазині купив жінці квіти, потім повів у ресторан. Я зайшла слідом, і мені стало не до сміху. Він так дивився на ту жінку, що я одразу зрозуміла — вона його коханка.

Мій тато давно так не заглядав у вічі мамі, не гладив її ніжно по руці. Останнім часом вони мешкають як квартиранти, практично не спілкуються. З одного боку, я розумію батька, а з іншого засуджую. Моя мама не заслужила такого.

Я зайшла до сусіднього кафе, замовила собі солодощів, щоб заїсти стрес. З одного боку мені дуже хотілося одразу подзвонити матері та все їй розповісти.

Але дуже боюся, що вона цього не переживе, у неї хворе серце, її слід оберігати від стресу. З іншого боку, мені шкода батька. Адже з іншою жінкою він щасливий.

І знову ж таки, він маму не ображає, дбає про її здоров’я, забезпечує матеріально. Вона у мене не працює, відвідує різні гуртки, тренажерні зали. У них просто охололо кохання, пройшла романтика.

Я також розумію, що зрада батька вплинула на моє ставлення до шлюбу. Мені тепер страшно виходити заміж. А раптом мій чоловік колись зробить так само. Я вкладатиму в нього свої сили, народжу йому дітей, а він заведе собі коханку. З кафе я йшла з думкою, що насамперед поговорю з батьком.

У неділю ввечері в найбільш вдалий момент, все розповіла йому. Мама у цей момент була на йозі. Він, звичайно, каявся, говорив як йому неприємно, що про це дізналася я, але міняти зараз нічого не хоче.

Попросив, щоб я мовчала, він сам розрулить ситуацію. Я поділилася своїми страхами, адже якщо про це дізнається мати, навіть не знаю, як вона відреагує. Добре, якщо просто подасть на розлучення.

Хоча я пообіцяла батькові мовчати, але мені дуже важко стримувати свої емоції під час розмови з матір’ю. Мені завжди хочеться дати пораду, щоб вона більше приділяла часу батькові, влаштовувала романтичні вечори, але боюся, що мати щось запідозрить.

Мені дуже хочеться зберегти їхню сім’ю, хочу, щоб вони обидва були щасливі.

КІНЕЦЬ.