Я вuйшла заміж тільки тому, що була ваrітна від Мuхайла. Коли в нього з’явuлася kох анка, я була рада. Скоро він nокинув мене, але за кілька днів я зрозуміла, що не можу так жuтu

 

Я познайомилася з Мишком на дні народження нашої спільної подруги. Взагалі мені не хотілося йти, бо було багато народу, все ж таки 18 років виповнилося. Але я все ж таки пішла, щоб її не образити. Там і зустріла свого Мішу, він весь вечір доглядав мене, то наллє щось випити, то на танець запросить, то щось солодке запропонує.

А після свята він зголосився мене проводити додому. Так ми з Мишком стали зустрічатися, хоча він і був дуже гарним, високим з карими очима, але мені через якийсь час все набридло, я припинила стосунки, хоч він і був проти .

А за кілька днів я зрозуміла, що вагітна. Дитина була точно від Михайла, інший варіант неможливий. Я сказала про це мамі, вона ж просто змусила мене зізнатися у всьому Мишкові. А він зрадів, що стане батьком. Через місяць ми зіграли весілля, я народила сина. І після пологів я повністю присвятила себе своїй дитині, не зважаючи на Мишка.

Мій чоловік хоч і добрий, але я сприймаю його тільки як брата чи найкращого друга. Через деякий час я зрозуміла, що у Михайла хтось з’явився. Я навіть була рада цьому, і вдавала, мовляв, нічого не помічаю.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩