Я втомився від того, що один працював у нашій сім’ї і дружина запропонувала мені помінятися місцями на два тижні. Ось чим це скінчилося

 

Мене дратувало, що кожен будній день я встаю о сьомій ранку і їду на роботу в будь-яку погоду. А в цей час дружина лежить у своєму теплому ліжку.

Нашим дітям вже вісім та дванадцять, вони вже не маленькі, можуть про себе подбати. Дружину теж дра тувало це. Я їй не раз на це сkаржився.

І тоді вона мені запропонувала помінятись місцями. У мене була двотижнева відпустка, яку я, звичайно, не хотів витрачати на будь-яку нісенітницю, але дружина сказала, що якщо мені сподобається залишатися вдома, то вона піде на постійну роботу, а я можу завжди залишатися вдома.

Я й погодився. Вона пішла на роботу, але до того мене розбудила, щоб я зібрав дітей до школи.

Я ледве знайшов їхні шкільні форми, нагодував їх сніданком і відвів до школи пішки. Після цього я відніс одяг у хімчистку та зайшов до супермаркету, щоб купити продукти.

Ледве дістався додому, але виявилося, що вже треба дітей зі школи забрати. Та ще й у школі вчителька скаржилася на дітей, бо молодша під час уроку мультики дивилася. Поговоривши з вчителькою, ми повернулися додому.

Я знову нагодував дітей і згадав, що не зробив прання. Закинув брудний одяг, потім зібрав із сушарки сухі речі та випрасував їх. Усадив дітей, щоб вони зробили домашні завдання, а за цей час прибрався у квартирі.

Молодша донька з домашніми завданнями не справлялася, і я майже все зробив за неї. Потім розвісив білизну і почав готувати вечерю.

Довго я готував відбивні, вже пошкодував, що почав готувати їх. Якось приготував та накрив на стіл. Всі повечеряли, дружина встала зі столу і пішла дивитись телевізор. Вона ж втомилася на роботі. Я зібрав зі столу брудний посуд, помив його і пішов спати. Я так утомився, що ледве дійшов до ліжка.

А вранці мене розбудив будильник, і все почалося спочатку. Дружині важко було зізнатися, що я дуже втомлююся. А вона своєю чергою була дуже бадьорою і з радістю йшла на роботу.

Вона навіть запропонувала залишитись на тій роботі назавжди. Але я вже хотів повернутися на свою роботу, хоча мені було соромно зізнатися. Улюблена справа за зарплату приємніша за прання, готування та домашнє завдання за безкоштовно.

КІНЕЦЬ.