Я повертався до міста, коли на автобусній зупинці помітив бабку, яка схопилася за серце. Ця зустріч була доленосною.

 

Я повертався в місто від бабусі, коли помітив жінку похилого віку, яка сиділа на автобусній зупинці і схопилася за серце. Була вже ніч і була зима.

Я зупинився і спитав її, чи все гаразд. Бабуся, Ніна Федорівна сказала, що їй недобре. Я запропонував викликати швидку, але вона сказала, що вже викликала кілька десятків хвилин тому. Мені здалося дивним, що минуло кілька годин, а швидка доп омога ще не приїхала.

Я вирішив сам відвезти Ніну Федорівну до ліkарні. Коли ми приїхали, нас зупинив охоронець, який сказав, що в’їзд дозволено лише машинам швидкої допомоги.

Незважаючи на його зауваження, я попрямував до входу до приймального відділення. Ме дсестри та ліkар пили чай та дивилися відео на своїх телефонах.

Я розлютився і зажадав пояснити, чому за Ніною Федорівною не приїхала машина швидкої допомоги. Ліkар пояснив, що у них лише дві машини, одна зламана, інша — чергує.

Довгий монолог мене дратував, і коли Ніні Федорівні вдалося знайти в кишенях якісь старі документи, тільки тоді її нарешті rоспіталізували.

Я пішов до цілодобового супермаркету, щоб купити все, що їй потрібно, потім в аптеkу, щоб купити їй ліки. Прийшовши до палати до Ніни Федорівни, я помітив, що вона почувається набагато краще.

Вона попросила мене піти і сказати її внучці, що з нею все гаразд.

Я поїхав за адресою і розповів дівчині про нашу пригоду, і вона почастувала мене чаєм. Віра, онука Ніни Федорівни, хотіла відшкодувати всі витрати, але я відмовився.

Потім я запитав, чи можу я запросити її на каву і зазначив, що згодою вона відшкодує всі витрати. Віра погодилася.

Ніна Федорівна одужала, і в результаті все обійшлося. А головне – її недуга стала причиною нашого з Вірою знайомства, і ми плануємо одружитися на початку вересня.

КІНЕЦЬ.