Я помітила ди вні речі у домі, і ми з чоловіком вирішили встановити камеру спостереження. Виявилося свекруха

Всесвіт спілкується з нами мовою знаків, символів, раптових проявів, та ігнорувати ці знаки – безглуздо. Так, завдяки знакам, жінка зрозуміла, що в її сім’ї відбувається щось незрозуміле і недобре. Софія вийшла заміж за Петра через кілька місяців після їх знайомства, і через те, що чоловік не мав власного житла, вони вирішили знайти притулок у свекрухи.

Сказати, що свекруха була незадоволена присутністю молодої сім’ї – нічого не сказати, вона одразу не злюбила свою невістку і розпочала підступний план. Свекруха намагалася вплинути на стосунки сина з дружиною, щоб він, якщо навіть не розлу чився з нею, то хоча б переїхав.

Валентина Михайлівна була жінкою, яка думає тільки про себе, про свій комфорт, тому навіть присутність її сина в будинку дра тувала і розлю чувала. Почала свекруха з того, що насипала сіль у приготовлений суп своєї невістки, потім сkаржилася синові, що його дружина не вміє готувати.

Розкидала речі і говорила, що неохайна дружина – горе в сім’ї. Софія зі сльо зами на очах говорила чоловікові, що вона намагається, прибирає все і не розуміє, як речі можуть знову опинятися в розкиданому стані. Вона, звичайно ж, почала підозрювати свекруху в таких підлих вчинках, але не була впевнена в цьому і не могла довести.

Тоді вона порадилася з чоловіком, і вирішили встановити камеру спостереження; звичайно ж, вони соромилися свого вчинку, але це було єдиним вірним рішенням для роз’яснення ситуації.

Після того, як була встановлена камера і з’явилися перші записи, все стало на свої місця – камера зафіксувала те, що свекруха спеціально розкидає речі, сміття по всій квартирі, спеціально додає чорний перець та сіль у приготовлену страву. Петру стало соро мно за маму, і вони вирішили відокремитися від неї, і після того, що сталося, довіряти один одному — незважаючи на обставини.

КІНЕЦЬ.