Я подарував їй новий телефон на річницю нашого весілля, вона відразу ж почала ним користуватися, старий поки що відклала і не стала одразу його чистити, мабуть, розраховуючи на пароль блокування, який мені вдалося випадково підглянути

 

Мені 50 років, дружина на 11 років молодша. Із дружиною знайомі 10 років. Перший рік просто товаришували, потім після року спільного життя одружилися.

Три роки тому з’явилася донька. Жили не погано, іноді сварилися, але швидко мирилися, а після появи доньки сварки стали відбуватися частіше та емоційніше.

Я все списував на її депресію, на постійні безсонні ночі через дитину. Але останній рік вона все частіше почала погрожувати розлученням, потай від мене шукати квартиру щоб переїхати, змінила імідж (наростила волосся, накачала губи, наростила вії).

Відповідно, у мене виникло до неї питання: «у тебе хтось з’явився?». На що вона як завжди відповіла скандалом, що як я взагалі міг таке подумати про неї найчеснішу і найвідданішу жінку у світі.

Але мої сумніви нікуди не зникли, і я став помічати не стикування в її розповідях про минулий день, у спілкуванні з друзями, в її поведінці і з кожним днем підозри мої посилювалися все сильніше. Більшість часу ми спілкуємося по відеозв’язку через те, що я часто їжджу в відрядження, два, три місяці в Європі, потім місяць вдома відпочиваю.

І ось в останній мій приїзд я подарував їй новий телефон на річницю нашого весілля. Вона відразу ж почала ним користуватися, старий поки що відклала і не стала одразу його чистити, мабуть, розраховуючи на пароль блокування, який мені вдалося випадково підглянути.

Звичайно, я вирішив цим скористатися. Знайшов там аудіощоденник, який вона вела останні два роки, плюс розповідь про її пригоду і ще кілька скріншотів її любовного листування.

Все, що я почув і прочитав, шокувало мене. Таке відчуття, що це все писала та говорила зовсім інша жінка, а не моя дружина, якій я довіряв на всі 100%. Там були її переживання про те, як сильно вона його любить, що вони створені одне для одного, у них ідеальна близькість, вони розуміють одне одного з півслова, мають однаковий погляд на життя і спільні інтереси.

І відразу пару слів про мене, як вона мене ненавидить. Цього ж дня я їй надав усі докази. Спочатку вона намагалася викрутитися, сказавши, що вона записувала фрази для того, щоб потім написати свою книгу і це просто її фантазії.

Але коли я їй увімкнув аудіо, де вона називає конкретні імена та справжні дії, вона здалася і вирішила все розповісти чесно, але навіть у цій «чесній» розповіді примудрилася знову збрехати. Все почалося шість років тому.

У нас є сімейна пара, Саша та Даша у друзях, вони за віком ровесники моєї дружини. Зазвичай усі свята та спільний відпочинок проводили разом, я з ними почав дружити ще задовго до нашого весілля.

Якось відпочиваючи у лазні, ми з Дашею вирішили пожартувати як старі друзі, вона мені на коліна сіла, я її обійняв. Моя дружина людина злопам’ятна, тому вирішила помститися Даші тією ж монетою, але лише через пів року.

Але як вона каже, що дуже захопилася і закохалася у Сашка. І відколи я їхав у відрядження, а Даша у справах в інше місто, вони проводили час разом і навіть коли ми були не в роз’їздах, а наприклад я їхав з Дашею до мене в гараж ремонтувати її машину, вони примудрялися використати цей час для своїх втіх.

А коли ми всі зустрічалися на одному святі, вдавали, що в них нічого не було. І навіть поява у нас дочки (дочка дуже схожа на мене, у тому, що вона моя, я навіть не сумніваюся) їх не зупинило. На запитання, чому вона мені у всьому не зізналася і не розлучилася, дружина відповіла, що вони за 6 років чотири рази намагалися піти з сімей, але завжди щось заважало.

То спочатку він не хотів іти, потім вона не хотіла і навпаки. За її словами вони останні пів року в сварці через те, що Сашко вирішив остаточно залишитися в сім’ї, коли вона вже зважилася на розлучення зі мною, але при цьому продовжували спілкуватися по роботі. Вислухавши все це, мені хотілося просто встати і піти кудись подалі від цього всього.

Але я ще дуже люблю її, а ще сильніше люблю нашу дитину. Тому ми вирішили спробувати почати все з чистого листа, тільки це виявилося не так просто. Хоча результати є, наприклад, вона перестала звинувачувати у всіх своїх гріхах мене, потроху приходить каяття, що вона вчинила неправильно. Проходить курс терапії у психолога, щоб розібратися в собі, розлюбити Сашка та побудувати зі мною нові стосунки.

Я бачу, як вона старається, каже слова кохання, яких я не чув багато років, але тільки я більше їй не довіряю. Хочу повірити, але щойно згадаю, як вона мене обманювала всі 6 років поспіль, все бажання випаровується.

Плюс її заява, що вона до кінця днів своїх любитиме Сашка, і якщо йому буде важко і його всі покинуть, вона допомагатиме йому. Ще сказала, що вона не може дати обіцянки, що такого більше не повториться і вона знову може закохатися в когось, і що якби повернутися на шість років тому, вона не стала б зберігати сім’ю, а відразу розлучилася б.

Але при цьому хоче бути зі мною, захоплюється моєю завзятістю зберегти сім’ю, нарешті побачила, наскільки сильно я люблю її.

КІНЕЦЬ.