Я планував одружитись з Олесею, але після розповіді моєї матері мені довелося скасувати весілля.

Два роки тому я познайомився з дуже гарною дівчиною. Коли я її побачив, то зрозумів, що закохався. А декілька місяців тому я запропонував їй вийти за мене заміж і вона погодилася. Але після розповіді моєї матері мені довелося скасувати весілля.

Коли я познайомив свою дівчину з матір’ю вона одразу сказала, що Олеся когось їй нагадує. Вона казала, що знає батьків моєї нареченої.

– Я колись бачила чоловіка на якого Олеся схожа. Може вона є дочкою когось із моїх однокласників? – думала в голос моя мати.

Вона довго не могла згадати кого їй нагадує моя дівчина. Одного дня я запитав у Олесі: «Чи не було у когось з однокласниць її батька прізвище Кіт?».

Вона не знала відповіді, але пообіцяла запитати у батька і коли, щось дізнається одразу мені розповісти.

Після цієї розмови минуло багато часу, через місяць ми мали одружитись. Ми уявляли своє життя після весілля і планували дітей та наше спільне життя. Ми з нареченою мали дуже схожі характери і навіть зовні були схожими один на одного.

Але перед весіллям я дізнався одну новину, після якої усі мої плани зруйнувались. Ми з нареченою вирішили познайомити наших батьків. Не знаю, чому ми не зробили цього раніше, а познайомили їх тільки перед весіллям.

Батьки Олесі приїхали у ресторан першими, а потім приїхала моя мати. Я одразу побачив, що моя наречена дуже схожа на тестя.

Моя мати тільки побачила батьків Олесі, то розплакалась. Вона розвернулась і пішла геть з ресторану. Я не розумів, чому вона так себе повела. Я побіг за нею.

– Мамо, що ти робиш? Чому ти пішла з ресторану!

– Батько Олесі є і твоїм батьком!

Я був дуже здивований. Як таке може бути? Виходить, що ми з моєю нареченою брат і сестра. 

Я мовчки пішов з матір’ю додому. Я не міг навіть уявити у страшному сні, що таке може бути. Колись мати мені розказувала, що мій батько покинув її одразу коли дізнався, що вона вагітна. Він не хотів дітей. Мати говорила, що він був дуже молодим і не захотів брати на себе відповідальність за сім’ю.

Виховувати мене моїй матері допомагали бабуся з дідусем. Вони і сиділи зі мною поки мати була на роботі і допомагали матеріально нам.

Після того, як я дізнався, що наречена є моєю сестрою я відмінив весілля і перестав спілкуватись з Олесею. Я не хочу ні чути, ні бачити колишню наречену і її рідних. Я хочу як найшвидше забути про наші стосунки.

КІНЕЦЬ.