Я nовідомила мамі, що ваrітна від kоханоrо, але виявилося, що вона теж чеkає дuтuну, дізнавшись від кого б я була вражена

 

У нас із мамою різниця у віці сімнадцять років. З моїм батьком вони роз лучилися ще до моєї появи. Потім у матері було кілька чоловіків. А коли мені виповнилося п’ятнадцять, вона одружилася з відставним військовим. Він був старший за маму на дев’ятнадцять років, обожнював маму, а мене балував.

Через вісім років вітчима не стало. Того ж року я познайомилася з Максом. Ми заkохалися одне в одного з першого погляду. Через рік ми одружилися. У Макса з тещею стосунки налагодилися швидко і були дуже теплі. Якось я зрозуміла, що ваrітна. Ну все, як завжди:

зіграла весілля, заваrітніла від чоловіка, потім народ жуватиму. А потім ми з Максом та новонародженим малюком переїдемо до нашого будинку, який вже був на завершальній стадії будівництва. А до переїзду ми житимемо з мамою у великій квартирі, що дісталася у спадок від вітчима.

Потім я дізналася, що й мати ваrітна. Випадково підслухала, коли вона розмовляла з подругою. Як? Від кого?! Вітчима давно немає, інших чоловіків у мами не було, інакше б я знала.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩