Я nішла до швачкu вкотре nішла міряти весільну сукню, але ще не знала, що жuття прuготувало для мене попереду

 
Я пішла до швачки вкотре пішла міряти весільну сукню, але ще не знала, що життя приготувало для мене попереду

Моїм найкращим другом дитинства був Вова. Разом ми пішли до садка, закінчили школу. Ми навіть в університеті один вступили, тому коли ми стали зустрічатися, ніхто не здивувався, бо все до цього йшло. Я чудово знала Вову, а він мене. Водночас ми багато чого пережили.

І ось під кінець навчання в університеті, коли ми стояли на порозі нового дорослого життя, Вова зробив мені пропозицію, я, звичайно, погодилася. Ми стали дуже ретельно готуватися до весілля. Я не хотіла банальної білої сукні.

Я мріяла про щось незвичайне і тоді мені наснилося небесне блакитне плаття, я відразу його намалювала, як прокинулася і побігла до швачки. Швачка погодилася мені його пошити, поки сукня була в процесі, ми з Вовою зробили гарні гравіювання на обручках, самі зробили запрошення для родичів та друзів.

Коли моя сукня була готова, я її приміряла і зрозуміла, що я сильно схудла. Може багато нервувала перед торжеством. Довелося перешивати сукню, я приїхала до швачки і тут зустріла її племінника – Максима.

Поки швачка переробляла мою сукню, ми з Максимом розмовляли на кухні. Потім він провів мене до будинку, але в квартиру до Вови я так і не піднялася. Ми з Максом пішли гуляти, то розмовляли всю ніч. Я зрозуміла, що буквально заkохалася в цю людину, було таке почуття, що він мене знає 100 років. Він буквально читав мої думки, ми думали однаково.

Довелося сказати Вові одразу наступного дня, що весілля не буде. Я пішла до Макса і жодного разу не пошkодувала, що зробила такий ризикований вибір. Ми вже розписалися, але обійшлися без шикарного весілля та блакитної сукні.

Джерело