Під час миття підлоrи, я ненароком зачеnила плінтус. Спустилася навколішки, щоб полагодити, але те, що я там побачила, змусило мене замовкнути на місці

Ми з чоловіком у лютому цього року зняли нову квартиру ближче до мого місця роботи, щоб мені легше було туди діставатись щоранку.

Квартира, до речі, дуже затишна, маленька, але комфортна.

Мені все дуже подобається, але нещодавно саме у цій квартирі трапилася історія, яка мало не зруй нувала наші стосунки, збудовані роками.

Справа була суботнім днем, коли я забиралася, поки чоловіка вдома не було. Я мила підлогу, і тут треба відзначити дещо важливе: я жахлива нечупара.

Ну, не можу я зробити якусь роботу, не розливши, не зламавши, не зіпсувавши нічого. Ось і під час миття підлог, я зачепила плінтус підлоги і від нього відпав шматочок.

Я стала на коліна, щоб усе «полагодити», і що я бачу?

Гроші! І ні багато ні мало 1500 $! Я вже подумала, що це заначка чоловіка. Я так розлютилася!

Треба ж, рідна людина ховає від мене гроші.

Спочатку я навіть говорити про це не хотіла, але образа мене з’їдала зсередини, і я дістала гроші, поклала їх на стіл і почала чекати на чоловіка.

— Поясниш, що це? — Запитала я, стиснувши зуби, щоб не заревіти. На цьому моменті наша історія набула більш цікавих оборотів. Виявилося, чоловік гадки не мав, що за гроші, і звідки вони.

Ми добре посміялися і дійшли висновку, що ці гроші в уже нашій квартирі забули колишні власники. Ось такий нам випав подаруночок від дому! А я вже розлу читися хотіла…

КІНЕЦЬ.