Я не змогла вuтрuматu і двох днів того жа ху, що творився в сім’ї доньки. Але найдивовижніше, що її саму все це влаштовувало.

 

Я не змогла витримати і двох днів того жа ху, що творився в сім’ї доньки. Але найдивовижніше, що її саму все це влаштовувало.

У мене вдома почався ремонт, я попросила у доньки дати притулок мені в них. Донька має вільну кімнату, десь на місяць треба було переїхати. Донька сприйняла новину з радістю, тож я почала збирати свої речі. Я виростила свою доньку в люблячій сім’ї, у нас завжди була гармонія і взаєморозуміння.

Найголовніше, чому вчив нас мій чоловік – це повага у сім’ї. Так само було і в сім’ї мого чоловіка, бабуся і дідусь послужили добрим прикладом. Я була впевнена, що тепер у сім’ї моєї доньки така сама модель поведінки. Після її весілля тепер рідко бачу доньку. Вона багато працює, так що бачимося пару разів на місяць. Іноді забігає до мене на чай, розповідає, що все у неї гаразд.

Зятя я nогано знаю, він до мене кілька разів у гості приходив. На вигляд нормальний хлопець. Переїхала я до доньки, перший день пройшов добре. Ми повечеряли, і я помітила, що зять залишив свою брудну тарілку на столі, а сам пішов дивитись телевізор. Дочка потім сама все прибирала зі столу і приступила до миття посуду.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩