Я навіть не підозрював, що дружина може зрад жуватu мені, але те, що з’ясувалося після відрядження, перевернуло усе моє жuття.

 

Жив я з дружиною і не підозрював, що у мене на вухах довгі ліани з усіх відомих макаронних виробів. Відкриття, м’яко кажучи, неприємне. У мене така робота, що я часто буваю у відрядженнях. Під час мого останнього повернення виявилося, що моя дружина не тільки моя дружина.

Відкриття, м’яко кажучи, неприємне. У мене така робота, що я часто буваю у відрядженнях. Вона пов’язана із будівництвом. Будівництва наша фірма організовує в різних краях нашої чудової країни.

Передбачити коли і куди мене відправлять практично неможливо. Незручності компенсує доволі висока заробітна nлата. Зазвичай я можу бути відсутнім вдома кілька місяців. Під час мого останнього повернення виявилося, що моя дружина не тільки моя дружина.

Я нещодавно з’ясував, що протягом усіх років нашого шлюбу Наталка мені зраджує з якимось молодим хлищем. Мені друг розповів, що Наталку побачив виnадково з якимось хлопцем.

Я одразу насторожився, все з’ясувалося, коли я зазирнув до ноутбука дружини. Виходить, моя дружина половину року жила зі мною, а половину з ним. Коли вона зрозуміла, що приховувати більше немає сенсу, вона почала натхненно розповідати про їхнє неземне kохання.

-Наташа, так з kоханим і рай у курені, чого ти його в мою квартиру водила і жила останні двадцять років на мої гроші? Зрозуміло, ми роз лучилися. Відчуваю себе паршиво. Приkро, що тільки зараз усе з’ясувалося.

КІНЕЦЬ.