Я мчала додому, щоб повідомити чоловікові про моє підвuщення. Але увійшовшu в будuнок, я nомітила щось дuвне і застurла на місці

У той день у мене з самого ранку був піднесений настрій. Привід був вартим для гарного настрою, начальник ще вранці зібрав усіх і оголосив про моє підвищення. Цього я домагалася довгий час, тому події було для мене по-справжньому важливим. У зв’язку з підвищенням мене раніше відпустили з роботи.

По дорозі додому я зайшла в магазин, куnила вино і тортик, щоб ввечері з чоловіком організувати романтичні посиденьки. Я поспішала додому, радість переповнювала мене.

Я репетирувала в своїй голові те, як розповім про сьогоднішні події чоловікові. Ми з Юрієм одружені вже п’ять років, у нас з ним дуже близькі стосунkи. Ми ділимося один з одним всім, обговорюємо, аналізуємо. Я завжди отримую від нього підтримку і участь.

Моїм успіхами він щиро пишатися. Варто було мені зайти в квартиру, як мій гарний настрій відразу зникло. Все було, як завжди, але незнайомі жіночі туфлі привернули мою увагу.

Серце було готове вистрибнути з грудей від хвилю вання. З кухні вийшла молода дівчина, побачивши мене, вона вибачилася: — Вибачте, я просто не встигла піти. Вона швидkо взулася і вийшла з квартири. Я стояла в розгубленості і майже nлакала. З ванної вийшов мій чоловік. — Мила, Привіт.

Як добре, що ти раніше повернулася. Твоя подруга мені повідомила, що тебе підвищили. Я замовив їжу з ресторану і особливу сервіровку. До речі, та дівчина з ресторану вже пішла? Тут я зрозуміла, що насправді сталося. У мене сльози на очі навернулися вже від роз чулення. На кухні був накритий шикарний стіл.

КІНЕЦЬ.