Я маю три квартири. Нещодавно мені зателефонувала сестра з села і попросила виселити мешканців та віддати квартиру її сину.

 

Я маю три квартири. Нещодавно мені зателефонувала сестра з села і попросила виселити мешканців та віддати квартиру її сину.

Життя прихильно обдарувало мене трьома квартирами: одна стала нашим з чоловіком затишним притулком, другу ми віддали сину, щоб він міг створити свій будинок, а третю я здала орендарю, який виявився чудовим мешканцем.

Одного ранку, коли я насолоджувалася чашкою чаю, пролунав телефонний дзвінок.

Моя сестра з села повідомила, що її син вступив до університету і йому потрібне місце для життя в місті. “Ти ж не відмовиш своєму племіннику?

Він так старався і заслуговує на хороше майбутнє!” — з надією промовила вона. Моє серце стислося.

Я розуміла її прохання, але думка про виселення надійного орендаря була мені вкрай неприємна.

“Я спробую знайти рішення”, – обіцяла я, не знаючи тоді, як сильно пошкодую про свої слова.

Як би там не було, після довгих роздумів я вирішила запропонувати племіннику квартиру за половину вартості оренди, сподіваючись на його відповідальність та повагу до сімейної власності.

Через кілька місяців мої очікування зруйнувалися. Квартира, яку я передала з такою турботою, перетворилася на місце вечірок та недбалості.

Сусіди стали скаржитися на шум та безладдя. Навіть за мого візиту там панував хаос: стіни були забруднені, меблі пошкоджені, а спокій і порядок безповоротно втрачені.

Мені довелося зіткнутися з важким вибором: захистити сімейне майно чи зберегти мир у сім’ї?

Син моєї сестри явно не оцінив мого жесту доброї волі, і я зрозуміла, що навіть родинні зв’язки не гарантують відповідальність та повагу до чужої праці.

КІНЕЦЬ.