Я хотіла облаштувати своє життя і я не мала іншого виходу, як залишити доньку з kолишнім чоловіком. Як виявилося, вона мені цього не вибачила

 

Я покинула доньку жити з першим чоловіком. Їй тоді було десять років. Так просто склалися обставини, що я заkохалася в іншого чоловіка. Є почуття, яким неможливо чинити опір, саме так у мене і було з Миколою. Максим із донькою відійшли на задній план, і я готова була поїхати з ним хоч на край світу.

Але він поставив мені умову, що дитину від іншого чоловіка не прийме, мовляв, якщо я хочу бути з нею, доньку треба залишити в минулому.

З чоловіком я поговорила ввечері, сказала, що подаю на роз лучення і їду.

Доньці нічого говорити не стала, залишивши , щоб Максим все сам їй пояснив. Ми з Миколою переїхали жити в курортне місто, звідки він родом. Наше життя було схоже на рай.

Через п’ять років спільного життя Коля захотів стати батьком та попросив мене наро дити йому дитину. Ми дуже старалися, два роки у нас нічого не виходило.

Потім ми пішли до ліkарів, і там нас приголомшили новиною, що більше дітей мати не зможу. Дізнавшись про це, Коля мене покинув. -Я знайду жінку, яка здатна мені подарувати спадкоємця!

— Заявив Коля. Я на колінах благала його не кидати мене, але він все-таки пішов. Після цього особисте життя моє так і не склалося з іншими чоловіками, і я залишилася зовсім одна.

Зараз мені 55, я зрозуміла, що хочу відновити стосунkи з донькою, щоб хтось доглядав мене в старості. Останні роки я зовсім не цікавилася її життям, але нещодавно від знайомих дізналася, що вона вийшла заміж і має дітей. Я впізнала її номер і зателефонувала.

-Надя, рідна, привіт, це мама, я хотіла б побачитися … -У мене немає мами, вона віддала перевагу мужику мені. Вас не знаю та знати не хочу. До побачення. І скинула слухавку! Чому Максим таку невиховану дівчину виховав?

КІНЕЦЬ.