“Я хочу проводити час з Арсеном. Він такий гарний, розумний і підтяrнутий. Мені з ним набагато цікавіше, ніж з моїм чоловіком.”- думала колись я. А тепер я розумію, що зробила помилку і я так хочу повернутись до Назара, щоб ми знову були разом. Але, на жаль, уже пізно і нічого не виправиш.

Колись я проміняла свого чоловіка на коханця. Чим я тоді думала я не знаю. Мені тоді здавалося, що Арсен набагато кращий за мого чоловіка. Я тоді відчувала, що закохалась і хочу кожного дня бути зі своїм новим знайомим.

“Я хочу проводити час з Арсеном. Він такий гарний, розумний і підтягнутий. Мені з ним набагато цікавіше, ніж з моїм чоловіком.”- думала я.

Арсен прийшов у нашу фірму працювати три місяці тому. Усі мої співробітниці були від нього у захваті, а він вибрав мене.

Вдома мене чекав мій чоловік – Степан, з яким уже не так цікаво, як у перші роки спільного життя. Він кожного дня приходить з роботи і включає телевізор та дивиться улюблені телепередачі або футбол. Ми з ним ніде не гуляємо, а проводимо наш вільний час перед телевізором. Мені не цікаво так жити.

Тому я вирішила урізноманітнити своє життя і проводити час з Арсеном. Я думала, що про мій роман чоловік ніколи не дізнається. Але через декілька тижнів Назар сказав, що я дуже змінилась і став щось підозрювати. А одного дня він повернувся швидше додому і побачив мене з коханцем.

Назар був розлючений, він зібрав мої речі і вигнав мене з дому. Я просила пробачення у чоловіка, але він не захотів мене слухати.

Ось так я переїхала жити до Арсена. Спочатку було добре, але потім він почав говорити, що я недостатньо добре прибираю і не вмію смачно готувати. А ще я не гарна, груба і стара для нього. Тому я пішла від нього і зараз живу з батьками.

А через два місяці я побачила свого чоловіка, він в парку гуляв з молодою дівчиною. Вони виглядали такими щасливими і в цей момент я зрозуміла, що втратила своє щастя.

Назар був дуже гарним того дня, я не могла відвести свого погляду від нього. Я злилась на себе через те, що проміняла свого чоловіка на Арсена. Чим я тоді думала?

На наступний день я телефонувала до Назара і просила його пробачити мені. Але він мене не слухав. Сказав, що я перестала для нього існувати тоді коли він побачив мого коханця. Я сама винна і тепер уже нічого не виправиш.

Я розумію, що зробила помилку, але я так хочу повернутись до чоловіка і щоб ми знову були разом. На жаль, я нічого не можу змінити і повернути час назад. Але залишити все, як є і дозволити Назару зустрічатись з іншою жінкою я теж не можу. Порадьте мені, будь ласка, що мені робити, щоб повернути коханого.

КІНЕЦЬ.