Я дуже довго чекала на вихідний, бо в останній період дуже втомuлася на роботі. Але дуже рано вранці мене розбудuла свекруха. Те, що вона сказала мені, змусило мене вurнатu її з дому.

 

Я дуже довго чекала на вихідний, бо в останній період дуже втомилася на роботі. Але дуже рано вранці мене розбудила свекруха. Те, що вона сказала мені, змусило мене вигнати її з дому.

Ми з чоловіком у шлюбі вже два роки. Нам пощастило, бо квартира нам дісталася від батьків чоловіка. Ми могли спокійно працювати і витрачати гроші на своє задоволення, а не накопичувати на квартиру мрії, вона в нас і так була. Про дітей поки не замислюємося, ще рано, для себе жити хочеться.

Тільки моя свекруха так не думає. Вона зі своєю донькою (сестра чоловіка на 15 років молодша), приходять до нас буквально щодня. А мені їх виганяти якось незручно, все ж таки вони подарували нам квартиру.

Свекор ще працює, йому не до гостей. Зате свекруха відпочиває і вважає своїм обов’язком обов’язково ввечері заглянути до нас у гості. У мене останні три тижні видалися дуже тяжкими. Я практично не відпочивала, моя колега захво ріла, тож довелося працювати ще й за неї.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩