Я дала бабусі 100 rривень і про стежuла за нею. Я не могла nовірити в те, що побачила далі …

 

У магазину сиділа бабуся і просила милостиню. Я ніколи не подаю в таких випадках, тому що впевнена, що людині потрібно дати можливість заробити, а не самі гроші. Також я була впевнена, що такі люди або зловживають алкоголем, або на кого-то працюють.Але ця жінка похилого віку відрізнялася від подібної категорії людей.

Тому я дістала з гаманця 100 гривень і дала їй. У відповідь я почула щиру подяку. Вона могла бути в минулому педагогом або артисткою. А на старості років зазнає фінансових труднощів. Мені стало шкода людини.

Купивши все необхідне в магазині, я зібралася йти додому, але побачила, що бабуся теж кудись зібралася. Мені стало дуже цікаво, і я вирішила пройти по ній, тим більше, що вона йшла по тій же вулиці, що і я. Вона теж встигла накупити. І ось вона зникла за дверима старого сараю.Мені додало цікавість, навіщо бабуся туди зайшла. Звичайно, заходити туди однієї було досить небезпечно, адже там могли перебувати й інші люди, крім бабусі. За свій довгий ніс можна було і відхопити. Але, врешті-решт, цікавість узяла верх над страхом.

Те, що я побачила в середині сараю, мене, звичайно, здивувало. Там стояв старий диван, накритий пошарпаним ковдрою, а поламаний стілець був замість стола, на який бабуся почала викладати щойно куплені продукти. Це були хліб, масло і молоко.Від мого несподіваної появи старенька злякалася. Коли пристрасті вляглися, ми з нею розговорилися.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩