Я брехала чоловікові, що не можу робити важкі сnрави по дому. Одного разу він з роботи прийшов раніше і побачив, як я і банку відкрuваю, і як меблі nересуваю. Після цього він …

 

Я брехала чоловікові, що не можу робити важкі справи по дому. Одного разу він з роботи прийшов раніше і побачив, як я і банку відкриваю, і як меблі пересуваю. Після цього він …

Ще до того, як вийти заміж, я обожнювала психологію і завжди вивчала сімейні відносини між чоловіком і жінкою. У психології говориться, що жінка завжди повинна здаватися слабкою перед своїм чоловіком, щоб чоловік відчував себе важливим в сім’ї і головним. У мене тата не було. Мама для мене була і мамою, і татом.

Я бачила, як моя мама робить і жіночу роботу, і чоловічу. Коли я підросла, почала робити якісь чоловічі справи по дому, щоб мама сильно не обтяжувала себе. Ну, звичайно, це вплинуло на те, щоб я стала сильною жінкою, і здаватися слабкою для мене вже було складно.

Але коли я вийшла заміж, вирішила, що буду робити так, як кажуть психологи. На жаль, чоловік мені попався не такий вже справжній чоловік, про якого я мріяла, і як було написано в книгах. Так як він по дому нічого робити не вмів. Але я все ж намагалася робити так, як вирішила, і постійно щось просила у нього.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩