Взяла дuтuну чоловіка і 12 років виховувала, як свого. Але те, що одного разу він сказав, кuнуло мене в жа х.

 

Перший мій досвід сімейного життя був дуже невдалим. Все банально вийшло, я заваrітніла від однокласника у випускному класі. Почуттів у нас ніколи особливих не було, але ми вирішили одружитися, щоб дитина наро дилася в сім’ї. Тільки ваrітність була складна, і я втратила дитину.

Ми разом прожили пару місяців, потім вирішили мирно розлу читися. Після розл учення зберегли дружні стосунки. Але після першого шлюбу я була дещо розчарована в міжособистісних відносинах, і не дивилася на представників протилежної статі, вирішила зайнятися навчанням і кар’єрою.

Поступила в інститут, потім знайшла роботу. Життя якось швидко закрутилося, і я не помітила, як мені виповнилося тридцять. Саме тоді я стала замислюватися про сім’ю. Мабуть всесвіт мене почув,

і я познайомилася з Дмитром. У нас швидко зав’язалася роман, у нас дуже багато спільного, ми добре ладнаємо. Тоді він нещодавно розл учився, і у нього залишився син від першої дружини. Малюкові тоді було всього рік. Рідна мати поїхала кудись за кордон з новим чоловіком.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩