Все дитинство моя дочка тягла додому бездомнuх кошенят і собачок. А недавно вона вирішила привести двох дітей

Пару днів назад моя дитина — 16-річна дочка — вирішила привести додому незнайомих дітей. Хлопчику три рочки, а його братові — півтора. Їх батьки поїхали у термінових справах на день, а залишити діток не було на кого … Хочеться поділитися цією історією про свою шістнадцятирічну дочку.

Вона володіє особливим даром — їй вдається запросто сходитися з людьми абсолютно сторонніми. І при цьому вона поринає завжди в їх проблеми. А в підсумку ці турботи стають і турботами всієї нашої родини … Якщо до нас колись і потрапляли в будинок кошенята і цуценята, то їх завжди приносила саме Таня. Наш пес Бобик!

Його відрізняє дворянська порода. Він і зараз живе у нас. Вона брала в цьому активну участь. Коли раптом що відбувається у кого-то з друзів і подруг моєї дочки, причому навіть не близьких, то Таня ніколи не залишається байдужою до цього. Дрова порубати нікому? Так запросто!

Сумки занадто важкі, а донести нікому? Вона тут як тут! Прихворів, а продукти закінчилися? Вона збігає і швидко. Дуже часто приходить і просить мене: «Мамо, ти можеш перерахувати гроші? Дуже сильно треба. А у мене гроші закінчилися». Доводиться перераховувати. Добре ще, що трохи просить. У минулому році був випадок: їздила Таня до моєї свекрухи, матері колишнього чоловіка, потім повернулася звідти з гостинцями -з полуницею.

Але у нас і своя на городі вже дозріла. Я задаю питання, звідки у неї ягоди? А вона відповіла, що по дорозі побачила стареньку бабусю, яка продає полуницю. І на зворотньому шляху теж вона її побачила. А на вулиці спека, задуха … в результаті, всі свої кишенькові гроші вона витратила на покупку полуниці.

І ті, що я давала, і ті, що бабуся дала. У підсумку вона звільнила літню бабусю від потреби стояти під палючими променями сонця і чекати покупців. А ось недавно вона вирішила зробитися бебісіттером. Такий собі спосіб підробітку. І платять їй дуже умовні гроші — просто заради допомоги нужденним. З дітлахами у дочки ніколи проблем не було. Вона їм завжди подобалася. Найменший її підопічний — піврічний малюк.

Вона вже вміє і підгузники міняти, і кашу варити, і годувати їх і укладати спати … благо для тренувань у неї був молодший брат. Пару тижнів тому відпросилася у мене переночувати у Каті. Я запитала у неї, хто така Катя, а вона відповіла, що це її нова знайома. У неї вже двоє діток — одному три роки, а іншому півтора.

Кілька разів Катя вже залишала дітей на Таню. І тут сталася непередбачена ситуація — подрузі потрібно було поїхати з хлопцем в село на один день. Там був похорон. Дітям на цьому заході не місце. Адже вони ще по дорозі на вантажному авто повинні заїхати в ритуальне агентство і купити все, що потрібно для покійного.

Так що, коли там з малюками няньчитися. А залишити їх ні на кого — ні рідних, ні близьких друзів. Так що особливо немає ніяких варіантів, окрім Тані. Ну і з дітками вони вже знайомі … Я сказала, що не дозволяю залишатися їй там на ночівлю. Адже це не жарти — чужі, ще й маленькі діти.

Але вона продовжувала наполягати — адже більше, крім неї, ніхто не може допомогти. Тоді я висунула зустрічну пропозицію: хай привезе їх до нас додому. Щоб і я була спокійна. Коли середня дочка почула, з ким приїде Таня, то відразу підсумувала: «Ось це справи — якщо раніше Таня собак і кішечок тягала, то зараз вже за дітей взялася».

Коротше кажучи, поки я ще не прийшла з роботи минулої середи, до нас привезли цих хлопчиків. Вони такі цікаві в цьому віці. Ось це були в шоці наші тварини!

Чоловікові сподобалися діти. Тільки всі турботи про дітей взяла на себе саме Таня. Вона і погодувала їх, і спати поклала, і на прогулянку сходила. Діти ці відрізнялися спокійною вдачею. Чи не збиралися вередувати.

І навіть жодного разу не заплакали. Спали спокійно до самого ранку. А на сніданок Таня самостійно варила їм кашу. Близько четвертої години дня за ними заїхали тато з мамою. І навіть залишили Тані грошей.

Саме таким досвідом уже встигла обзавестися моя найменша. Мені навіть страшно припустити, кого вона зможе привести в наступний раз в будинок.

КІНЕЦЬ.