Вперше в житті настільки дивним способом зі мною намагались познайомитись у парку.

Для мене завжди якоюсь особливою розрядкою була прогулянка по парку. Завжди, коли напружені дні, це допомагає відволіктись, прийти до тями та набратись сил на наступні дні.
На цей раз також захотілось пройтись, але найкраща подруга поїхала у село до батьків, тому вирушила я вперше сама. Купивши каву, я присіла на одній із лавочок. На сусідній сиділи якісь хлопці. І ось один із них за декілька хвилин підійшов до мене:
– Добрий день. О-о, я на вас чекав. Ми бачились же декілька днів тому і не обмінялись номерами. Сидів тут декілька днів і ночей, аби вас дочекатися і знову зустріти.
Я сиділа шокована. Вперше взагалі бачу цього парубка. Тому й не поспішала щось говорити, тільки чекала, що далі скаже мені він. Незнайомець зрозумів, що такого типу знайомство не задалось, тому відійшов назад до своїх друзів. Я також вирішила перейти на інше місце. Та і звідти бачила ту компанію.
За декілька хвилин на моє місце прийшла якась юначка, до якої знову ж таки підійшов той самий хлопець. До неї він звернувся таким самим «підкатом»:
– Добрий день, О-о, я на вас чекав…
І тут стається дещо цікаве, незнайомка кинулась в обійми хлопця:
– Привіт, Сергію! Я також скучила. Так давно не бачились, а у мене так багато новин, ти навіть не уявляєш. Наприклад те, що у нас спільна дитина росте. Назвала його в твою честь, щоб хоча б щось було у нього від татка.
– В сенсі? – шокований стояв перед нею хлопець, який явно не очікував такого ходу подій.
– Невже не зрозуміло? У НАС ІЗ ТОБОЮ ДИТИНА! Стільки років шукала тебе, але ні на які дзвінки і повідомлення ти не відповідав. А тут така зустріч, очам своїм повірити не можу.
– Я не Сергій. Ти мене з кимось плутаєш.
Після цих слів хлопець різко розвернувся і побіг до компанії.
Мене розібрав такий сміх, що прямо ледь стримувалась, аби люди навколо не подумали, що я божевільна. Добре, що є такі дотепні дівчата, які можуть відповісти «оригінально» на «оригінальні» залицяння.
КІНЕЦЬ.